دانلود کامل ترین جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی دکتر بیگدلی

دانلود کامل ترین جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی دکتر بیگدلی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود کامل ترین جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی دکتر بیگدلی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کامل ترین جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی دکتر بیگدلی می باشد که با فرمت pdf در ۴۴ صفحه تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کامل ترین جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی دکتر بیگدلی

شاید بیان این جمله که آشنایی و استفاده از کامپیوتر، شرط لازم زندگی در دنیای کنونی است، کمی اغراق آمیز باشد؛ اما نگاهی گذرا به سیستمها و وسایلی که بطور روزمره از آن استفاده میکنیم، تأییدی بر این گفته خواهد بود.

سیستمهای هوشمند کارت اعتباری، دانشگاه مجازی، کتابهای الکترونیکی، خریدهای آنلاین، تلفنهای همراه، وسایل خانگی دیجیتال، دوربینهای مگاپیکسلی، ساختمانهای هوشمند و… تنها قسمت کوچکی از دنیای دیجیتال کنونی هستند که نیاز به استفاده و آشنایی با کامپیوتر را برای ما ملموس تر میسازند؛ اما گستردگی رشته کامپیوتر، در کنار تعدد و تنوع نرم افزار، سخت افزار و میان افزارهایی که مدام در حال تغییر، توسعه و به روزرسانی است، این مجال را به ما نخواهد داد تا بر همه زمینه های موجود در آن تسلط یابیم.

کامل ترین جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی دکتر بیگدلی

از طرف دیگر، هیچ کس انتظار آن را ندارد که همه افراد به صورت حرفهای و دانشگاهی، مسائل مربوط به دانش کامپیوتر را فرا راه حل مناسبی برای حل این مسئله دارد؛ بطوری که با ارائه این استاندارد بین المللی، حداقل دانش و مهارت لازم ،ICDL . گیرند را در به کارگیری کامپیوتر در اختیار افراد قرار میدهد.

اهداف اصلی ICDL

۱) ترویج و پرورش سواد کامپیوتری برای همه

۲) افزایش فناوری اطلاعات و سطح صلاحیت فنی استفاده از کامپیوترهای شخصی و کاربردهای عمومی آن برای همه شهروندان

۳) تضمین این امر که کاربران کامپیوتر در استفاده از کامپیوترهای شخصی مهارت کافی دارند .

۴) افزایش بهره وری تمام کاربران که در کارشان نیاز به استفاده از کامپیوتر دارند .

۵) بهبود بازگشت سرمایه گذاری از فناوری اطلاعات.

۶) مهیا کردن شرایط پایه برای اینکه همه مردم فارغ از نوع تحصیلات و تجربیاتشان بتوانند عضو یک جامعه اطلاعاتی باشند.

مطالعه بیشتر