دانلود کامل ترین پاورپوینت بیوتروریسم با فرمت ppt در ۸۰ اسلاید قابل ویرایش

دانلود کامل ترین پاورپوینت بیوتروریسم با فرمت ppt در ۸۰ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
11,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود کامل ترین پاورپوینت بیوتروریسم با فرمت ppt در ۸۰ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود کامل ترین پاورپوینت بیوتروریسم با فرمت ppt در ۸۰ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست و عناوین کامل ترین پاورپوینت بیوتروریسم :

تعریف

راه‌های انتشار عوامل بیولوژیک در یک حمله تروریسمی

آب، غذا و بیوتروریسم

بیوتروریسم کشاورزی یا Agro Terrorism

تاثیرات یک حمله بیولوئژیکی به چهار دسته تقسیم می‏‌شوند

ویژگی های اصلی عوامل بیولوژیک که به عنوان سلاح بیولوژیک استفاده شده است

عوامل دسته c

جدول ۱-۲ عوامل A B C بر اساس طبقه بندی CDC

نتیجه گیری

بخشی از متن کامل ترین پاورپوینت بیوتروریسم :

بیوتروریسم

بر اساس تعریف پلیس بین الملل درسال ۲۰۰۷ بیوتروریسم عبارت است از منتشر کردن عوامل بیولوژیکی یا سمی با هدف کشتن یا آسیب رساندن به انسان‏‌ها، حیوانات و گیاهان با قصد و نیت قبلی و به منظور وحشت‌آفرینی، تهدید و وادار ساختن یک دولت یا گروهی از مردم به انجام عملی یا برآورده کردن خواسته‏ای سیاسی یا اجتماعی.

حمله بیو تروریسمی نیز عبارت است از پخش کردن ویروس، باکتری، میکروب یا دیگر عوامل بیماریزا و سمی که موجب بروز بیماری و مرگ در میان انسان‏‌ها، حیوانات و گیاهان می‏‌شود.کشف و شناسایی یک حمله بیولوژیکی سخت و دشوار به شمار می‏‌آید.

راه‌های انتشار عوامل بیولوژیک در یک حمله تروریسمی

این عوامل از طریق جنگ‌افزارهای گوناگون منتشر می‌شوند.

از جمله بسته‌های مراسلاتی، هواپیماهای سبک سمپاش یا بدون سرنشین مخزن‏دار، اشیا و وسایل مصرفی – بهداشتی و آرایشی، آفات نباتی، حشرات و جوندگان ناقل و تنقلات مانند شکلات‏‌ها. اصولاً جاسوسان و عوامل خود فروخته داخلی می‌توانند با هر وسیله‌ای به انتشار میکروب‏‌ها یا فرآورده‌های کشنده آن‏‌ها مبادرت نمایند. از این بین مراسلات پستی، لوازم آرایشی، البسه‌های دست دوم، بسته بندی‏های صادراتی، سیگار و تنقلات گزینه‌های مورد توجه هستند.

می‌توان حجم معینی از اسپور باکتری‏ای مانند باسیلوس آنتراسیس را در پاکت نامه‌ای ریخت و به مقصد هدف پست کرد. در ترکیب مواد سازنده شکلات‏‌ها و تنقلات مواد مضر با تأثیر دراز مدت را قرار داد یا به همراه علوفه دامی، حشرات ناقل بیماری‏‌های دام و طیور را به کشوری فرستاد تا صنایع آن کشور را فلج نمایند.

مطالعه بیشتر