دانلود فایل کنش پژوهی کارورزی ۳ رشته دبیری زیست شناسی با فرمت ورد

دانلود فایل کنش پژوهی کارورزی ۳ رشته دبیری زیست شناسی با فرمت ورد
نوع فایل
word
حجم فایل
14mb
نویسنده
دسته بندی
6,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل کنش پژوهی کارورزی ۳ رشته دبیری زیست شناسی با فرمت ورد

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل گزارش کارورزی ۳ (کنش پژوهی) رشته دبیری زیست شناسی با فرمت ورد در ۲۱۳ صفحه قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

چکیده کنش پژوهی کارورزی ۳ :

معلمی شغل انبیا ، درس دادن : کار بزرگان ، تعلیم و تربیت : اهداف آموزش و پرورش برای رسیدن به جامعه ای نیکو  و سالم . در هر جامعه ای برای زندگی ، ادامه ی حیات و پیشبرد اهداف برای رسیدن به آنچه آدمی می طلبد ، مشاغل و حرفه های مختلفی وجود دارند  که هر کدام پاسخگوی بخشی از نیاز های انسان و جامعه هستند . هر حرفه ای ، دانش ها ، توانایی ها و مهارت های مخصوص به خود را می طلبد .

یکی از حرفه هایی که در طول تاریخ بشر نقش مهمی در زندگ و تعلیم و تربیت او داشته و جانعه ای بی نیاز از آن نبوده  و چه بسا وجودش ضروری است ؛ معلمی است که در این سال ها دانشگاه فرهنگیان تربیت معلمان را بر عهده گرفته است تا به صورت حرفه ای و کارآمد وارد این عرصه شوند . از بدو ورود به دانشگاه فرهنگیان حرفه ی خطیر معلمی نیز آغاز می شود . دانشجو معمان علاوه بر مطالعه و یادگیری درس ها و واحد های نظری ، واحد های عملی را نیز پشت سر می گذارند.

کارورزی یا همان تمرین دبیری که از واحد های عملی می باشد ، از ترم چهارم تا پایان و اتمام تحصیلات ارائه می شود . همانطور که واضح است ؛ تمرینی در دوران دانشجوییست برای کسب توانایی ها و مهارت های لازم برای معلمی که این مهم را میسر می سازد.در این کارپوشه گزارشی اجمالی دررابطه با واحد کارورزی ۳ ؛ برای آشنایی هر چه بیشتر ارائه می گردد . در این کاروزی با نگارش جدیدی از طرح درس آشنا شده و به صورت تدریس مستقل در کلاس اجرا می نماییم . در این کارورزی کنش پژوهی به منظور شناخت من حرفه ای و تببین مسئله صورت گرفت .

فهرست کنش پژوهی کارورزی ۳ :

مقدمه ………………………….. ۳

فصل اول – گام اول کنش پژوهی

ویژگی های من ……………. ۱۰

اهداف و ایده های من ……. ۱۳

تحلیل موقعیت ……………. ۱۷

فصل دوم – گام دوم کنش پژوهی

گزارش های کارورزی …….. ۲۰

کنش پژوهی کارورزی ۳ رشته دبیری زیست شناسی با فرمت ورد

فصل سوم – گام سوم کنش پژوهی

روایت های کارورزی در قالب فرم الف …………… ۱۶۸

گزارش نهایی ………………. ۱۹۶

کدگذاری ……………….. ۲۰۲

تحلیل و تفسیر …………… ۲۰۶

منابع ………………………… ۲۱۰

مطالعه بیشتر