دانلود جامع ترین جزوه درس مدار ۱ دکتر راشد محصل

دانلود جامع ترین جزوه درس مدار ۱ دکتر راشد محصل
نوع فایل
pdf
حجم فایل
23mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین جزوه درس مدار ۱ دکتر راشد محصل

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین جزوه دست نویس درس مدار ۱ دکتر راشد محصل می باشد که با فرمت pdf در ۷۹ صفحه بسیار خوش خط و با کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین جزوه درس مدار ۱ دکتر راشد محصل

مدارهای الکتریکی ۱ یکی از بنیادی‌ترین دروس رشته برق می‌باشد که در نوع خود اهمیت ویژه‌ای دار است و خوشبختانه در بیشتر دانشگاه‌ های کشور به دلیل اینکه این درس هم میان رشته‌ای و مشترک سایر دروس می‌باشد استادان به خوبی از پس ارائه صحیح این درس بر می‌آیند، اما به هر حال ممکن است دانشجویی علاوه بر جزوه استاد خود به دنبال جزوه‌ای دست نویس و البته قوی باشد که می‌تواند از جزوه مدارهای الکتریکی ۱ دکتر راشد محصل استفاده نمایید.

مدارهای فشرده و قوانین کیرشهف
اجزاء مدار
مدارهای ساده
مدارهای مرتبه اول
مدارهای مرتبه دو
خواص مدارهای LTI
تجزیه و تحلیل خالت دائمی سینوسی
مدارهای سه فاز

مدار الکتریکی، از به هم پیوستن قطعات الکتریکی غیرفعال (مقاومت، خازن، القاگر، لامپ، دیود و …) یا قطعات فعال (ترانزیستور و …) یا ترکیبی از آن دو پدید می‌آید؛ چنانکه دست کم یک مسیر بسته را ایجاد کنند تا جریان الکتریکی بتواند در این مسیر بسته جاری شود. اگر قطعات تشکیل دهنده مدار، الکتریکی باشند، مدار الکتریکی نامیده می‌شود و اگر برخی از قطعات، الکتریکی و برخی الکترونیکی باشند، مدار الکترونیکی است.

مدارهای الکتریکی خطی نوعی از این مدارها هستند که از یک منبع جریان یا ولتاژ و عناصر خطی همانند مقاومت تشکیل می شوند. جهت تحلیل این مدارها می توان از روش‌هایی چون پاسخ فرکانسی و تبدیل لاپلاس استفاد کرد.

مطالعه بیشتر