دانلود جامع ترین پرسشنامه پرخاشگری آیزنگ و گلین ویلسون

دانلود جامع ترین پرسشنامه پرخاشگری آیزنگ و گلین ویلسون
نوع فایل
word
حجم فایل
50kb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین پرسشنامه پرخاشگری آیزنگ و گلین ویلسون

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پرسشنامه پرخاشگری آیزنگ و گلین ویلسون می باشد که با فرمت word در ۲ صفحه قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است.امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

توضیحات

جامع ترین پرسشنامه پرخاشگری آیزنگ و گلین ویلسون

این پرسشنامه یک ابزار ۳۰ سوالی است که میزان پرخاشگری را می سنجد. جدول ۱، شیوه نمره گذاری را مشخص می کند.

هدف: سنجش پرخاشگری افراد و دانش آموزان

روش تفسیر و نمره گذاری

این پرسشنامه یک ابزار ۳۰ سوالی است که میزان پرخاشگری را می سنجد. جدول ۱، شیوه نمره گذاری را مشخص می کند. در مقابل اعداد ۱ تا ۳۰، که در واقع شماره سوالات ۱ تا ۳۰ است، علایم + و – می بینیم، اگر علامت سوال + باشد و آزمودنی نیز پاسخ مثبت (بلی) بدهد، دو نمره دریافت خواهد کرد. اما اگر پاسخ منفی بدهد نمره نخواهد گرفت. یعنی اگر به پاسخی که علامت مثبت دارد، پاسخ نمی دانم بدهد، یک نمره دریافت خواهد کرد. در مورد سوالاتی هم که علامت منفی دارند، به این شیوه عمل خواهد شد. یعنی، اگر پاسخ سوال منفی باشد و آزمودنی نیز پاسخ منفی بدهد، دو نمره خواهد گرفت. اگ پاسخ مثبت بدهد نمره نخواهد گرفت و اگر پاسخ نمی دانم بدهد، یک نمره دریافت خواهد کرد.
حداکثر نمره در این آزمون ۶۰ و حداقل آن صفر خواهد بود. بنابراین، می توان گفت که نمره ۳۰، ۲۵ تا ۳۵، پرخاشگری در حد متوسط را نشان خواهد داد. استفاده کنندگان می توانند، بر حسب موارد، نمرات را طبقه بندی کنند. مثلا بالاتر از ۴۵ را نشانه پرخاشگری در نظر بگیرند و….

مطالعه بیشتر