دانلود فایل قضاوت و تصمیم گیری در حسابداری و حسابرسی

دانلود فایل قضاوت و تصمیم گیری در حسابداری و حسابرسی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
6,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل قضاوت و تصمیم گیری در حسابداری و حسابرسی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل pdf کیفیت قضاوت و تصمیم گیری در حسابداری و حسابرسی می باشد که در ۲۴ صفحه اسلایدوار تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کیفیت قضاوت و تصمیم گیری در حسابداری و حسابرسی

Quality of Judgment and Decision Making in Accounting and Auditing

قضاوت حرفه ای یکی از عناصر اصلی حسابرسی است ، حسابرسان هم درباره استفاده درست از استانداردهای حسابداری و هم در مورد چگونگی انجام کار حسابرسی باید پیوسته از قضاوت های حرفه ای خود استفاده کنند .در این مقاله تلاش می شود تا مهم ترین عوامل موثر بر قضاوت و تصمیم گیریهای حرفه ای حسابرس مورد شناسایی قرار گیرد. شناسایی این عوامل موجب بهبود کیفیت قضاوت حسابرس میشود و کیفیت خدمات حسابرس را افزایش می دهد . حسابرس برای آن که بتواند از عهده ی وظایفی که عرفاً یا به موجب قوانین و مقررات بر عهده ی او گذاشته شده است ، به نحوی رضایت بخش و قابل اطمینان برآید ، لازم است از مهارت کافی در امور مربوط به حسابداری و حسابرسی برخوردار باشد تا قضاوت حرفه ای مناسب ارائه دهد…

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر