دانلود پاورپوینت کتاب خرید تبلیغات به شکل برنامه ریزی شده

دانلود پاورپوینت کتاب خرید تبلیغات به شکل برنامه ریزی شده
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت کتاب خرید تبلیغات به شکل برنامه ریزی شده

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت ارائه ی درس مدیریت رفتار مصرف کننده با عنوان کتاب خرید تبلیغات به شکل برنامه ریزی شده می باشد که با فرمت ppt در ۱۵ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت کتاب خرید تبلیغات به شکل برنامه ریزی شده:

فهرست کتاب

مقدمه :

خرید تبلیغات به صورت برنامه ریزی شده …………………………………………….  ۴

فصل اول:

چرا خرید تبلیغات به صورت برنامه ریزی شده مهم است ……………………… ۵

فصل دوم:

انواع رو شهای خرید تبلیغات به شکل برنامه ریزی شده ………………………. ۹

فصل سوم:

چک لیست موفقیت در تبلیغات برنامه ریزی شده ……………………………… ۱۳

چرا خرید تبلیغات به صورت برنامه ریزی شده (Programmatic Ad Buying ) مهم است :

خرید تبلیغات به صورت برنامه ریزی شده، سبب افزایش بهره وری می شود. در گذشته تبلیغاتی که در فضای آنلاین ارائه می شد، توسط نیروی انسانی آژانس های ارائه دهنده سرویس تبلیغات به فروش می رسید. دخالت نیروی انسانی در این پروسه سبب می شد تا گاهی اوقات هزینه تبلیغات بیش از میزانی باشد که منطقی محسوب گردد و سبب می شد تا کسب وکارها اعتماد خود را نسبت به آژانس ها از دست دهند.

بنابراین خرید تبلیغات به صورت برنامه ریزی شده پدید آمده تا پروسه سفارش و خرید سرویسهای تبلیغات، به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد و هزینه کمتری بابت تبلیغات پرداخت شود و تا جایی که ممکن است، دخالت نیروی انسانی به حداقل خود برسد. در ادامه به برخی دیگر از دلایل اهمیت این روش اشاره میکنیم.

دسترسی به مخاطبین بالقوه

اگر می خواهید میزان نرخ تبدیل خود را افزایش دهید بسیار مهم است که به گروه مخاطبان هدف خود دسترسی داشته باشید.

بنابراین خرید تبلیغات به صورت برنامه ریزی شده در این قسمت به کسب و کارها کمک خواهد کرد تا با هدف قرار دادن افراد مناسب بتوانند نرخ بازگشت سرمایه (ROI) خود را در صنعت های مختلف بهبود بخشند. در این روش شما قادر هستید تا پیام های متفاوت را برای گروه های مختلف مردم در دستگاه های متعدد در نظر بگیرید و این یک راه عالی برای استفاده از بودجه بازاریابی برای بهبودنرخ ROI است.

مطالعه بیشتر