دانلود جزوه جامع مدیریت و تشکیلات کارگاهی با فرمت pdf اسلایدوار

دانلود جزوه جامع مدیریت و تشکیلات کارگاهی با فرمت pdf اسلایدوار
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه جامع مدیریت و تشکیلات کارگاهی با فرمت pdf اسلایدوار

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه جامع درس مدیریت و تشکیلات کارگاهی ویرایش جدید می باشد که با فرمت pdf در ۶۷ صفحه اسلایدوار تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

منابع جزوه جامع مدیریت و تشکیلات کارگاهی

-۱ اصول مدیریت و تشکیلات کارگاه/ نویسنده: سعید نعمتی- مهرداد لاهوتی

-۲ آشنایی با اصول مدیریت ساختمان و کارگاه / نویسنده: محمدرضا موسویان

-۳ مدیریت طرح های عمرانی / قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء

-۴ مبحث دوازدهم مقررات ملی ساختمان / ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا

هدف

آشنایی با اصول ابتدایی مدیریت پروژه های عمرانی مانند؛ ارکان پروژه، قراردادها، مناقصات، مدیریت کارگاه از جمله؛ تجهیز و ایمنی کارگاه، مدیریت مواد و مصالح،ماشین آلات ساختمانی و روشهای تهیه برنامه زمانبندی و کنترل پروژه.

تعاریف

Management : مدیریت

فرآیند به کارگیری موثر و کارآمد منابع مادی و انسانی در برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل است که برای دستیابی به اهداف سازمانی و براساس نظام ارزشی مورد قبول صورت می گیرد.

پروژه

پروژه، مجموعه ای منحصر به فرد از فعالیتهای هماهنگ شده با نقطه ی شروع و پایان مشخص می باشد، که توسط فرد یا یک سازمان انجام می شود تا اهداف مشخصی را در قالب زمان بندی، هزینه و عملکرد از پیش تعریف شده، برآورده سازد.
پروژه تلاشی موقتی بوده که برای ارائه خدمت یا محصول یا نتیجه ای منحصر به فرد انجام می گیرد.

مدیریت پروژه

برنامه ریزی و هدایت پروژه در چهارچوب زمان، هزینه و کیفیت با به کارگیری دانش، مهارت ها، ابزار و تکنیکهای لازم در جهت ایجاد نتایج مشخص.مدیریت پروژه از دو بازوی قدرتمند بهره می گیرد؛

-۱ برنامه ریزی پروژه

۲- کنترل پروژه

برنامه ریزی پروژه

فرآیند برنامه ریزی، تعیین توالی و توازن فعالیت های لازم برای اجرای یک پروژه با در نظر گرفتن زمان مورد نیاز برای اجرای هر فعالیت و کیفیت تعیین شده برای آن فعالیت است.

مطالعه بیشتر