دانلود جزوه نرم افزارهای کاربردی در حسابداری پیام نور

دانلود جزوه نرم افزارهای کاربردی در حسابداری پیام نور
نوع فایل
pdf
حجم فایل
28mb
نویسنده
دسته بندی
7,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه نرم افزارهای کاربردی در حسابداری پیام نور

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه نرم افزارهای کاربردی در حسابداری پیام نور می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

عناوین جزوه نرم افزارهای کاربردی در حسابداری پیام نور:

آموزش مبانی IT

آموزش استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها (ویندوز)

اینترنت و ارتباطات

آموزش اینترنت

آموزش Excel

IT مخفف Information Technology است. ابتدا با تعریف کامپیوتر کار را شروع می کنیم اینکه اساساً کامپیوتر چیست و به چه دردی می خورد؟
کامپیوتر یک قطعه ی الکترونیکی است که دارای سرعت زیاد، حافظه ی زیاد و دقت زیاد است و می تواند داده ها را در مدت زمان کوتاهی پردازش کند و اطلاعات را به ما برگرداند. از سه کلمه داده، پردازش و اطلاعات نام بردیم. داده مخفف کلمه data است و عبارت است از هر نوع داده ورودی که به کامپیوتر داده می شود. پردازش معادل کلمه process است.

به معنی هر فرآیندی که بر سر دیتاها در کامپیوتر می آید و هر کاری که روی دیتاها در کامپیوتر انجام می شود. اطلاعات معادل information به داده های پردازش شده می گویند یا همان خروجی کامپیوتر است.
اما می خواهیم بدانیم که کامپیوتر و انسان چه تفاوت هایی با هم دارند و چرا باید از کامپیوتر استفاده کنیم. دقت کامپیوتر از انسان بیشتر است. سرعت عملیاتش از انسان بیشتر است و حافظه ی آن بسیار زیادتر است. تنها برتری که انسان نسبت به کامپیوتر دارد این است که انسان قدرت خلاقیت دارد و می داند که با information یا داده های پردازش شده چه کند. کامپیوتر این استنجاج را ندارد و این نتیجه گیری را نمی تواند انجام دهد.

مطالعه بیشتر