دانلود فایل pdf مهارت های زندگی برای کودکان

دانلود فایل pdf مهارت های زندگی برای کودکان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل pdf مهارت های زندگی برای کودکان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل pdf مهارت های زندگی برای کودکان می باشد که با فرمت pdf در ۵۸ صفحه اسلایدوار تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست فایل pdf مهارت های زندگی برای کودکان :

مهارت زندگی چیست؟

چرا باید به کودکم مهارت های زندگی را اموزش دهم

چه طور مهارت های زندگی را به کودکم اموزش دهم

انچه در این کارگاه یاد می گیریم

مهارت خوداگاهی

ابعاد خوداگاهی

شناخت احساسات و افکار

مهارت های رشد هیجانی

مهارت های ارتباطی

مهارت های شناختی

تفکر خلاق

تفکر نقاد

مهارت تصمیم گیری

مهارت حل مسئله

مهارت نه گفتن و ابراز وجود

مهارت زندگی چیست؟

اصطلاح مهارت های زندگی به گروه بزرگی از مهارت های روانی اجتماعی و میان فردی گفته می شود که می تواند به افراد کمک کند تا تصمیمشان را با اگاهی اتخاذ کنند و به طور موثر ارتباط برقرار کنند. اموزش مهارت های زندگی در سال ۱۹۷۹ با اقدامات دکتر گیلبرت اغاز شد.

سازمان بهداشت جهانی و یونیسف تعاریف متعددی از مهارت های زندگی دارند. در نگاه کلی مهارت های زندگی یعنی ایجاد روابط بین فردی مناسب و موثر ٬ انجام مسئولیت های اجتماعی ٬ تصمیم گیری صحیح ٬ حل تعارضات و کشمکش ها بدون توسل به اعمالی که به خود یا دیگران صدمه می زند ٬ توانایی انجام رفتار سازگارانه و مثبت به گونه ای که فرد بتواند با مشکلات روزمره زندگی خود کنار بیاید و توانایی هایی است که باعث ارتقای بهداشت روانی افراد جامعه ٬ غنای روابط انسانی ٬ افزایش سلامت و رفتارهای سلامت در سطح جامعه می شوند.

مطالعه بیشتر