دانلود فایل pdf کارگاه کمالگرایی در تعطیلات

دانلود فایل pdf کارگاه کمالگرایی در تعطیلات
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل pdf کارگاه کمالگرایی در تعطیلات

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل pdf کارگاه کمالگرایی در تعطیلات می باشد که با فرمت pdf در ۳۹ صفحه اسلایدوار تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فایل pdf کارگاه کمالگرایی در تعطیلات

کمال گرایی در تعطیلات یکی از دلایل اصلی استرس در این دوران است. وقتی کمال گرایی در حوالی تعطیلات شعله ور می شود ، نه تنها کمال گراها نمی توانند از این دوران کاملاً لذت ببرند ، بلکه اطرافیان آنها نیز از این استرس بی بهره نبوده و از آن متاثر میشوند.فکر تدارک طی شدن دوران تعطیلات و ایجاد شرایط مناسب و در واقع با توجه به تفکر این افراد کمال گرا ،بهترین شرایط مسلما شرایط غیر مطلوبی برای یک خانواده ایجاد میکند.

فکر اینکه با چه شرایطی بهترین دوران تعطیلات برای خود و اعضا خانواده فراهم شود و همچنین در این دوران بهترین سرویس های ممکن برای آنان مهیا شود،حتما با توجه به واقعیات موجود روزمره زندگی ما ،استرس زا خواهد بود.کمال گراها تمایل دارند خود را متقاعد کنند که افراد با استانداردهای بالایی هستند ، اما تفاوت های اساسی بین موفقیت بالا و کمال گرایی وجود دارد. وقتی صحبت از کمال گرایی در تعطیلات می شود ، خوشبختی و رضایت کلی فرد از یک تجربه از عوامل اصلی متمایز هستند.

پیامد اصلی کمال گرایی در تعطیلات گفتگوی منفی با خود است که به استرس در تعطیلات کمک می کند. کمال گرایی در تعطیلات و فشار به عنوان میزبان “کامل” به جای لذت بردن از فصل تعطیلات به عنوان زمان جشن و به اشتراک گذاری ، باعث می شود که مردم احساس حقارت ، غرق شدن و نارضایتی کنند زیرا هیچ چیز هرگز استانداردهای غیرممکن بالا آنها را برآورده نخواهد کرد.

مطالعه بیشتر