دانلود فایل pdf حقوق مهندسی (اصول حرفه ای ،خدمات مهندسی )

دانلود فایل pdf حقوق مهندسی (اصول حرفه ای ،خدمات مهندسی )
نوع فایل
pdf
حجم فایل
19mb
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل pdf حقوق مهندسی (اصول حرفه ای ،خدمات مهندسی ،مدیریت ایمنی و کیفیت ساخت )

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل pdf حقوق مهندسی (اصول حرفه ای ،خدمات مهندسی ،مدیریت ایمنی و کیفیت ساخت )می باشد که با فرمت پی دی اف اسلایدوار در ۳۳۷ صفحه تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد.در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فایل pdf حقوق مهندسی

اصول حرفه ای ،خدمات مهندسی ،مدیریت ایمنی و کیفیت ساخت 

حقوق مهندسی (Engineering Law) :

یکی از حوزه های جدید و نسبتاً ناشناخته رشته حقوق و مباحث بین رشته ای در ایران می باشد که رویکردی عمل گرایانه به مفاهیم و قوانین حقوقی مورد نیاز مهندسان(علی الخصوص در رشته ساخت و ساختمان) را دنبال می کند. عدم اشراف مهندسان به آن بخش از قوانین و چهارچوب های حقوقی که مسئولیت های مستقیم آن ها را نشانه می گیرد؛ علی رغم استقرار کارکردهای حقوقی در حرفه مهندسی جهت ارایه خدمات فنی ـ مهندسی چالش های بسیاری را پیش روی این جامعه متخصص قرار داده است.

آشنایی مهندسان ساخت با مسئولیت های قانونی حرفه‌ای و شغلی خود در کنار ایجاد درک متقابل و تعامل وکلا و کارشناسان حقوق با نظام فنی و اجرایی می تواند تاثیر چشمگیری در پیشگیری از وقوع جرائم و تخلفات در نظام مهندسی ساخت کشور ایفا نماید. بر همین اساس سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان می بایستی نسبت به تربیت کارشناسان فنی و مهندسی آگاه به موازین حقوقی و قراردادی و قانونگذاری متون فنی؛ دوره آموزشی حقوق مهندسی(با تمرکز بر حوزه ساخت و ساختمان) را با همکاری حقوقدانان مجرب و صاحب نظر برگزار نماید.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید

مطالعه بیشتر