دانلود پاورپوینت فصل هشتم کتاب آسیب شناسی اجتماعی هدایت الله ستوده

دانلود پاورپوینت فصل هشتم کتاب آسیب شناسی اجتماعی هدایت الله ستوده
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
5,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت فصل هشتم کتاب آسیب شناسی اجتماعی هدایت الله ستوده

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت فصل هشتم کتاب آسیب شناسی اجتماعی (جامعه شناسی انحرافات) هدایت الله ستوده با عنوان : تبیین جامعه شناختی کج رفتاری های اجتماعی می باشد که با فرمت ppt در ۱۸ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

محتوای اسلاید ۲

نظریه تضاد

دیدگاه تضاد به تمرکز ثروت و قدرت محدود از افراد جامعه و پیامد آن توجه می‌کند و به تبع این جور می مانند دزدی جیب بری و غیره که به صورت طبیعی توسط افرادی از طبقات فقیر تر از جامعه انجام می شود درحال در حالیکه اختلاس جلد تزویر زمین‌خواری راندمان خوری و فرار از مالیات به افرادی که از طبقات بالای جامعه هستند محدود می گردد می پردازد.

گروه یک جامعه برای دستیابی با قدرت و رسیدن به منابع کمیاب باهم در حال ستیز بودند ممکن است تضاد شکلی از یک بحث سیاسی دعوای حقیقی و حقوقی مذاکره و یا بحث خانوادگی درباره این مسئله مالی باشد.

محتوای اسلاید 

چهارگانه زیر این فرآیند را نشان می دهد

۱. رفتار انحرافی مانند دیگر رفتار های معمولی در اکثر کنش های متقابل اجتماعی با دیگران به ویژه دوستان ناباب آموخته می شود.
۲. یادگیری رفتارهای انحرافی هم مستلزم یادگیری تکنیک های ارتکاب جرم و هم انگیزه گرایش و دلیل تراشی ها لازم برای آنها است.
۳. معاشرت با دوستان ناباب می تواند از جنبه های خاصی مانند فراوانی اولویت دوام و شدت تماس در فرهنگ یادگیری رفتار انحرافی موثر باشد.
۴ .فرد به دلیل اینکه بدهکار می شود که در تعاریف هایی که سرپیچی از قانون را مطلوب می‌دانند برای تعریفی که سرپیچی از قانون را ناپسند می داند غلبه دارد.

مطالعه بیشتر