دانلود جزوه درس پژوهش عملیاتی ۱ رشته حسابداری دکتر مهرگان ویرایش جدید

دانلود جزوه درس پژوهش عملیاتی ۱ رشته حسابداری دکتر مهرگان ویرایش جدید
نوع فایل
pdf+ppt
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس پژوهش عملیاتی ۱ رشته حسابداری دکتر مهرگان ویرایش جدید

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه درس پژوهش عملیاتی ۱ رشته حسابداری دکتر مهرگان ویرایش جدید می باشد که بصورت تایپی تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب جزوه درس پژوهش عملیاتی ۱ رشته حسابداری دکتر مهرگان ویرایش جدید:

فصل اول: کلیات

فصل دوم: برنامه ریزی خطی مدلسازی

فصل سوم: برنامه ریزی خطی روش هندسی

فصل چهارم : مدلهای برنامه ریزی خطی و کاربرد آنها

پژوهش عملیاتی ۱ ، یکی از مباحث ریاضی رشته حسابداری و اقتصاد است که در دانشگاه ها تدریس می شود. تفهیم و حل مسائل درس پژوهش عملیاتی ۱ برای بسیاری از دانشجویانی که در ریاضیات پایه قوی ندارند بسیار مشکل است. به این دلیل بسیاری از دانشجویان و متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ترجیح می دهند از جزوات و کتاب هایی که در زمینه پژوهش عملیاتی ۱ مطالب قوی ارائه کرده اند ، مانند پژوهش عملیاتی مهرگان pdf که بسیار ساده و به زبان محاوره ای توضیح داده اند استفاده و مطالعه کنند.

بخشی از متن فصل چهارم:

مقدمه : مدلهای برنامه ریزی خطی و کاربرد آنها

مقدمه :مدل، نمایش انتزاعی از اجزاء و ارتباطات یک پدیده است که روابط بین موجودیت ها و متغیر های مختلف آن پدیده را به نمایش در می آورد. از آن جا که تجربه کردن همه واقعیت ها و پدیده ها به صورت عملی ممکن نیست، از مدل ها برای ترسیم وقایع، حقایق یا وضعیت ها استفاده می شود. برای نمونه مدیران می توانند با استفاده از مدل های آماری تاثیر ابزار های تبلیغاتی متفاوت (روزنامه، تلویزیون و تابلو های تبلیغاتی) را در افزایش فروش ارزیابی کنند.

—مزایای مدل سازی

—تصمیم گیری مناسب تر

—افزایش بینش کاربران از راه ایجاد ارتباط بین متغیر های مختلف مشکل

—ابزاری جهت ایجاد ارتباطات بهتر و موثر

—صرفه جویی در هزینه ها

—امکان بررسی و پیش بینی رفتار سیستم در مواجهه با انواع متغیر ها یا پارامتر های مختلف یک وضعیت واقعی

امکان تحلیل کلیه ترکیبات احتمالی بین فاکتور های بالقوه با استفاده از مدل سازی کامپیوتر

مطالعه بیشتر