دانلود فایل کارگاه تخصصی بوسوبال با فرمت ppt در ۸۹ اسلاید قابل ویرایش

دانلود فایل کارگاه تخصصی بوسوبال با فرمت ppt در ۸۹ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
9mb
نویسنده
13,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل کارگاه تخصصی بوسوبال با فرمت ppt در ۸۹ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت کارگاه تخصصی بوسوبال (سیستم کامل تمرین: برنامه ریزی برای متخصصان هماهنگی اندام ) با فرمت ppt در ۸۹ اسلاید قابل ویرایش می باشد.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

محتوای اسلاید ۲

وسیله آموزش دهنده بالانس (تعادل) بوسو چیست؟

وسیله اموزش دهنده بالانس بوسو در سال ۲۰۰۰ توسط مخترع دیوید وِک معرفی شد ، و یکی از موفق ترین محصولات اموزش هماهنگی اندام در جهان شد. واژه بوسو (BOSU) در اصل مخفف عبارت “هر دو طرف فعال” (Both Sides Up) می باشد.

وسیله اموزش دهنده بالانس بوسو یک پلتفرم (پایه) ثابت است که ۲۵ اینچ (هر اینچ ۲/۵۴ سانتی متر) قطر دارد، و به ارتفاع ۸ تا ۱۰ اینچ از سطح زمین برسد ، باد شود. دو جای دسته تو رفته در ته و در کناره های پلتفرم ، برگرداندن و حمل ان را اسان میکند.

کارگاه تخصصی بوسوبال

محتوای اسلاید ۱۶

۱٫کرانچ (crunch) زانوی خم بوکسور          

هدف این تمرین به چالش کشیدن استقامت و قدرت عضلانی در ماهیچه راست شکم و اریب های داخلی/خارجی ، و نیز بالانس در حالت به پشت خوابیده ، ثبات مرکزی و ثبات دورتا دور شانه است.

نقاط تماس

بالاتنه را به صورت وضعیت شیبدار به پشت خوابیده پایینتر ببرید و اجازه دهید که مفاصل ران روی سطح زمین قرار بگیرند تا اجرای تمرین اسانتر شود. یک پا را از سطح زمین بالاتر ببرید تا تمرین را دشوارتر سازید.

تاثیر بصری

به منظور چالش کمتر بالانس، مستقیما به جلو خیره شوید. برای چالش بیشتر بالانس چشم ها را ببندید.

کارگاه تخصصی بوسوبال

محتوای اسلاید ۵۳

۱٫STATIONARY LUNGE حرکت لانژ (حرکت ناگهانی بدن به جلو) ساکن

  • هدف این تمرین به چالش کشیدن استقامت و قدرت عضلانی در سرینی ها ، عضلات چهار سر و عضلات پشت ران ، و نیز بالانس در حالت ایستاده ، ثبات مرکزی ، ثبات مفصل ران/لگن و ثبات پا/قوزک است.
  • نقاط تماس
  • برای اسانتر ساختن تمرین ، یک میله بدن (Body Bar) را به حالت ایستاده کج کنید و ان را در یک طرف بدن نگهدارید. برای چالش بیشتر، در طول حرکت لانژ پاشنه جلویی را بالا ببرید به طوری که فشار روی توپی پای جلویی باشد.
  • تاثیر بصری
  • برای چالش کمتر بالانس، مستقیم به جلو خیره شوید. برای چالش بیشتر بالانس، چشم ها را ببندید.

مطالعه بیشتر