فایل pdf فارسی حل مسائل معادلات دیفرانسیل مقدماتی بویس

فایل pdf فارسی حل مسائل معادلات دیفرانسیل مقدماتی بویس
نوع فایل
pdf
حجم فایل
158mb
نویسنده
دسته بندی
13,900 تومان

توضیحات فایل:

فایل pdf فارسی حل مسائل معادلات دیفرانسیل مقدماتی بویس

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کامل ترین و باکیفیت ترین فایل pdf فارسی تشریح جامع و حل مسائل معادلات دیفرانسیل مقدماتی و مسئله های مقدار مرزی مولف: ویلیام ای بویس ویراست نهم می باشد که با فرمت پی دی اف به زبان فارسی تهیه و تدوین گردیده است.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

pdf فارسی تشریح جامع و حل مسائل معادلات دیفرانسیل مقدماتی بویس ویراست نهم

مبحث معادلات دیفرانسیل وسیله ای است بسیار عالی برای انکه دانشجو بتواند ارتباط بین ریاضیات محض و علوم فیزیکی یا مهندسی را درک نماید.پیش از انکه مهندس یا دانش پژوه بخواهد با اعتماد به کاربرد معادلات دیفرانسیل بپردازد لازم است به روش های حل انها تسلط یابد. فایلی که در پیش رو دارید راهنمای جامع و مفیدی است درباره چگونگی حل مسائل این رشته از ریاضیات .

معادلات دیفرانسیل مقدماتی و مسایل مقدار مرزی تألیف آقایان بویس و دیپریما یکی از منابع درسی جدید در زمینه آنالیز ریاضی است که به حق هم از لحاظ تئوری محض و هم از لحاظ کاربردی یکی از کتابهای ممتاز موجود می باشد. فایل حاضر شامل حل کامل مسایل ۷ فصل اول این کتاب می باشد که در دانشگاه های ایران به عنوان سرفصل های درس معادلات دیفرانسیل ارائه می گردد…

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر