دانلود جامع ترین جزوه دستنویس فیزیولوژی جانوری با فرمت pdf

دانلود جامع ترین جزوه دستنویس فیزیولوژی جانوری با فرمت pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
25mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین جزوه دستنویس فیزیولوژی جانوری با فرمت pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جامع ترین جزوه دستنویس فیزیولوژی جانوری با فرمت pdf در ۷۶ صفحه می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین جزوه دستنویس فیزیولوژی جانوری

فیزیولوژی علم شناخت کارکرد اندام های بدن جانوران است. هر شخصی که با مباحث زیست شناسی سروکار دارد به دانش فیزیولوژی نیاز خواهد داشت. از این قبیل می توان به حرفه های پزشکی و پیراپزشکی، بیوتکنولوژی، انواع گرایش های زیست شناسی از قبیل: بیوشیمی، ژنتیک، زیست شناسی سلولی – مولکولی و فیزیولوژی جانوری، کشاورزی و دامپزشکی اشاره کرد.

فیزیولوژی بخش جدایی ناپذیر رشته هایی است که با سلامت انسان و دیگر حیوانات سروکار دارند. پزشکی که می خواهد اختلالات گردش خون مثل فشار خون را تشخیص دهد باید فیزیولوژی قلب و گردش خون را بداند. یک مهندس کشاورزی که برای دام ها جیره غذایی تهیه می کند و تولید مثل آن ها را کنترل می کند بایستی با اصول کارکرد دستگاه گوارش و سیستم تولید مثل حیوان آشنا باشد، علاوه بر این ما به عنوان انسان، برای اداره جنبه هایی که به بدنمان مربوط است برای انتخاب درست غذاها، میوه ها و حفظ سلامت خود به دانش فیزیولوژی نیازمندیم.

یکی از جزوه های جامع و مهم و بسیار کاربردی در زمینه درس فیزیولوژی جانوری می باشد که خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. این جزوه به صورت دست نویس بوده و دارای خطی بسیار خوب و خوانا می باشد و همچنین با کیفیت بالا نیز اسکن شده است و مجموعا در ۷۶ صفحه برای شما آماده گردیده است که هم اکنون می توانید این جزوه درس فیزیولوژی جانوری را از سایت سن فایل دانلود کنید. این درس از دروس مهم رشته فیزیولوژی می باشد که درک صحیح این درس باعث پیشرفت دانشجویان در این رشته خواهد شد و همچنین تسلط آنان نیز بر این درس افزایش پیدا خواهد کرد و طبیعتا نمره بهتری کسب خواهند کرد.

مطالعه بیشتر