دانلود جزوه الگوهای آموزشی در تربیت بدنی دکتر جواد آزمون

دانلود جزوه الگوهای آموزشی در تربیت بدنی دکتر جواد آزمون
نوع فایل
pdf
حجم فایل
15mb
نویسنده
دسته بندی
5,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه الگوهای آموزشی در تربیت بدنی دکتر جواد آزمون

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه الگوهای آموزشی در تربیت بدنی نوشته مایکل دبلیو. متسلر ترجمه دکتر رضوان رضوانی اصل ، دکتر جواد آزمون، دکتر وحید رفیعی ده‌ بیدی ، محبوبه محمد پور شامل فصل اول ،دوم ، سوم ،چهارم، پنجم و هفتم با فرمت pdf بصورت تایپی و دستنویس می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه الگوهای آموزشی در تربیت بدنی دکتر جواد آزمون فصل اول ،دوم ، سوم ،چهارم ، پنجم و هفتم با فرمت pdf بصورت تایپی و دستنویس

معرفی کتاب

کتاب حاضر به عنوان منبع درس «کارورزی» در دوره دکتری و نیز در دوره کارشناسی ارشد آموزش تربیت بدنی (هریک ۲ واحد)، و به عنوان منبع دروس «اصول و روش های آموزش اثربخش در تربیت بدنی» (۲ واحد)، و «تدوین برنامه درسی تربیت بدنی» (۲ واحد) برای دوره کارشناسی ارشد آموزش تربیت بدنی معرفی شده است.

کتاب الگوهای آموزشی در تربیت بدنی روش های منطقی و قابل فهم تدریس تربیت بدنی در پایه های مختلف تحصیلی را، از پیش دبستانی تا پایان دوره متوسطه، عرضه می کند. الگوی آموزشی، که معجونی از نظریه، برنامه ریزی، رفتار معلم، رفتار دانش آموز، و سنجش است، در واقع طرحی جامع یا طرحی اولیه برای تدریس به دست می دهد.

برخی از الگوهای معرفی شده در این کتاب عبارت اند از «تعلیم و تربیت ورزشی»، «تدریس از طریق همتا»، و «بازیهای ورزشی تاکتیکی». هر الگو به گونه ای طراحی شده تا برای همه واحدهای درسی آموزشی قابل استفاده باشد و مشتمل است بر هر آنچه شما برای سازمان دهی، اجرا، و سنجش واحد درسی نیاز دارید. همراه با هر الگو، طرح درس های نمونه ای برای چگونگی تطبیق الگو با زمینه های تدریسی مختلف و فعالیت های یادگیری متناسب با دوران رشد، پیشنهاد شده است.

این کتاب به شما کمک خواهد کرد که معلمی اثربخش بشوید، معلمی که می داند کدام الگو را در کدام زمان و برای کدام دانش آموزان به کار ببرد. این کتاب به شما یک جعبه ابزار پر از ابزارهای مناسب تقدیم می کند، و بهترین راه های استفاده از آنها را نشان می دهد. سرانجام اینکه، این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا تمرینات مبتنی بر پژوهش را با دروس خود در هم آمیزید، به همه دانش آموزان آموزشی مناسب با توانایی شان ارائه دهید، و مطابق استانداردها تدریس کنید.

مطالعه بیشتر