دانلود تحقیق پاورپوینت مدیریت آموزشگاهی با عنوان ارتباط Relationship

دانلود تحقیق پاورپوینت مدیریت آموزشگاهی با عنوان ارتباط Relationship
نوع فایل
ppt
حجم فایل
6mb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود تحقیق پاورپوینت مدیریت آموزشگاهی با عنوان ارتباط Relationship

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود تحقیق پاورپوینت مدیریت آموزشگاهی با عنوان ارتباط Relationship با فرمت ppt در ۱۲ اسلاید قابل ویرایش می باشد.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

تحقیق پاورپوینت مدیریت آموزشگاهی با عنوان : ارتباط Relationship

ارتباط در لغت

ارتباط در لغت معادل Communication انگلیسی بکار می رود. از نظر دستوری در زبان عربی از باب افتعال است و در فارسی به صورت مصدری به معنای پیوند دادن، ارتباط دادن می باشد به صورت اسم مصدر به معنای بستگی، پیوند ، پیوستگی و رابطه بکار می‌رود. در مفهوم ارتباط دارای معنی فراوانی است از جمله انتقال و انتشار آگاهیها و اندیشه‌ها؛ ایجاد پیوستگی اجتماعی، فن انتقال اطلاعات و افکار از فردی به فرد دیگر. برخی نیز ارتباط را برقراری رابطه بین دو فرد دو موضوع دو اندیشه می‌دانند باتوجه به تعاریف متعدد می‌توان اذعان داشت که هر یک با توجه به کاربرد آن در زمینه خاص مطرح شده است نظیر ارتباط الکترونیک، ارتباط آموزشی، ارتباط انسانی و غیره ولی در فرآیند تدریس و یادگیری ارتباط تعریف مشخص و مخصوص به خود را دارا می باشد.

فرایند الگوهای ارتباطی

الف) ساده ترین مدل ارتباطی که فرآیند ارتباط در آن تبلوّر می‌یابد از سه عنصر فرستنده پیام، پیام و گیرنده پیام تشکیل می شود.

فرستنده پیام              پیام               گیرنده پیام

این مدل به ساده ترین وجه ارتباط را نشان می‌دهد بندرت در کلاس فرآیند ارتباطی مطابق آن جریان می یابد زیرا در جریان تدریس مطالب پیچیده آموزشی ، نمی توان مطمئن بود که محتوای پیام به سهولت به گیرنده پیام منتقل شود و شاگردان آموزش داده شده را فرا گیرند.

ب ) مدل هارولدلس وی: مدلی غیر سیستمی است که شش سوال به شرح زیر ارائه می دهد…

فهرست تحقیق پاورپوینت مدیریت آموزشگاهی :

ارتباط در لغت

تعریف ارتباط در آموزش و پرورش

نقش ارتباط در فرایند یادگیری

نقش ارتباط در تدریس

فرایند های ارتباطی

اختلالات یادگیری

مهارت در استمرار ارتباط کلامی

مطالعه بیشتر