دانلود جامع ترین جزوه قابل سرچ تربیت در نهج البلاغه

دانلود جامع ترین جزوه قابل سرچ تربیت در نهج البلاغه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین جزوه قابل سرچ تربیت در نهج البلاغه

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جامع ترین جزوه قابل سرچ تربیت در نهج البلاغه می باشد که با فرمت pdf در ۲۲۸ صفحه تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین جزوه قابل سرچ تربیت در نهج البلاغه

مفهوم تربیت

مفهوم ” تربیت” تنها و تنها در انسان و به سبب قابلیت عقلی و توانایی شناخت و گزینش او شایستگی کاربرد دارد. البته برخی در خصوص استعمال این واژه به بیراهه رفتهاند. آنچه به خطا در تعریف واژه ی ” تربیت ” گفته شده است، اشاره به جنبه ها و کاربردهای گوناگون آن در مواردی همچون “آموزش، “پرورش “،و “بار آوردن” بوده است. با آنکه این واژه ها به هم نزدیک اند و گاه نیز به جای یکدیگر به کار می روند؛ اگر دقیق شویم در خواهیم یافت که به هیچ رو هم معنا نیستند و چه بسا که تفاوت آنها بس مهم و نادیده گرفتنش نارواست.

“آموزش”، بیش از همه، سپردن دانستنی هاست به دیگران و پرورش یعنی شکوفا ماندن و به کار آوردن توانایی های درونی و استعدادهای طبیعی، اما تربیت با آنچه در کاربرد گسترده اش پروردن و بار آوردن را در بر میگیرد و از از این رو همانند آن دو می تواند درباره انسان و دیگر جانوران و جانداران به طور یکسان به کار رود تنها در معنای دقیق آن چه نشان دهنده تحول انسانی است که شایستگی کاربرد دارد لذا در تعریف تربیت حقیقی چه خاص انسان است باید
گفت تربیت همانا کشندن آدمی به سوی ارزش های والای انسانی زنان چه آن ارزش ها را انسانی که به این مقام دست یابد چه بسا که به ». بفهمد بپذیرد دوست بدارد به کار آورد گزینش ارزشها خواهد پرداخت و راهنما و تربیت کننده خویش خواهد شد؛ و این، برترین معنای تربیت است که همانا روکردن آزادانه و آگاهانه به ارزشها است….

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر