دانلود جزوه درس کودکان با نیازهای خاص کودکان عقب مانده ذهنی

دانلود جزوه درس کودکان با نیازهای خاص کودکان عقب مانده ذهنی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس کودکان با نیازهای خاص کودکان عقب مانده ذهنی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه درس کودکان با نیازهای خاص کودکان عقب مانده ذهنی دکتر خوش اخلاق می باشد که با فرمت pdf در ۵۲ صفحه تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه درس کودکان با نیازهای خاص کودکان عقب مانده ذهنی

کودکان با نیازهای ویژه نسبت به کودکان عادی دارای نیازهای ویژه‌تری هستند. این نیازهای ممکن است از نظر ذهنی، جسمی، رفتاری، بینایی و شنوایی و حرکتی و… باشد. در علم توانبخشی، کودکان با نیازهای خاص، به چندین گروه تقسیم می‌شوند. از جمله کودکان کم توان ذهنی، کودکان کم شنوا و ناشنوا، کودکان نابینا و کم بینا، کودکان دارای اختلال رفتاری و کودکان دارای مشکلات حرکتی و جسمی و کودکان چند معلولیتی، تا از این طریق نیازهای اصلی آنان با خدمات توانبخشی رفع شود یا بهبود پیدا کند.

این کودکان برای رفع نیازهای خود نیازمند یک سری اقدامات توانبخشی هستند. توانبخشی به این افراد کمک می‌کند تا بتوانند در امور زندگی فردی و اجتماعی مستقل‌تر باشند و بتوانند از باقی مانده توانمندی‌های خود در زمینه‌های مختلف کلامی، حرکتی ، ذهنی  و .. استفاده کنند. توانبخشی بخش‌های مختلفی دارد از جمله: گفتار درمانی، کار درمانی ، فیزیوتراپی، مشاوره و…. که به اختصار توضیحاتی جهت آشنایی بیشتر در این قسمت می‌شوند.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر