دانلود پاورپوینت خدمات بیمه اتباع خارجی

دانلود پاورپوینت خدمات بیمه اتباع خارجی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت خدمات بیمه اتباع خارجی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت خدمات بیمه اتباع خارجی با فرمت ppt در ۱۵ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت خدمات بیمه اتباع خارجی:

-بر اساس آیین نامه ماده ۹۱ قانون برنامه توسعه چهارم که اخیرا در کمیسیون اجتماعی دولت تصویب شده است ،هر مسافر خارجی که به ایران وارد میشود باید بیمه خدمات درمانی داشته باشد، در صورتی که تبعه خارجی بیمه درمانی داشته باشد و آن بیمه مورد قبول سازمانهای بیمه گر داخلی باشد که مشکلی نیست و آن بیمه نامه را ارائه میکند در غیراینصورت باید در ایران بیمه شود.

-درصورتی که یک مسافر خارجی بیمه درمانی نداشته باشد با معرفی وزارت امور خارجه یا وزارت کشور توسط یکی از سازمان های بیمه گر کشور بیمه میشود.

-تفاوت بیمه این افراد با ایرانیان این است که کل سرانه بیمه فرد خارجی باید توسط خود او به سازمان بیمه گر پرداخت شود و دولت هیچ سهمی از سرانه درمان او را نمی پردازد .زیرا دلیلی ندارد که ازجیب ایرانیان به عنوان یارانه برای سلامت خارجی ها هزینه شود  .

-اتباع خارجی که بصورت خویش فرما در فعالیت های مشمول قانون تامین اجتماعی اشتغال  بکار دارند با ارائه پروانه کار معتبر (کارت کار) میتوانند با انعقاد قرارداد تحت پوشش حمایت های بیمه ای مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف ومشاغل آزاد شامل بازنشستگی، از کارافتادگی ،فوت وخدمات درمانی قرارگیرند .

شرایط پذیرش تقاضا و نامنویسی:

حداکثر سن جهت پذیرش در خواست و عقد قرارداد برای مردان ۵۰ سال وبرای زنان ۴۵ سال میباشد .

اشتغال در فعالیت های مشمول قانون تامین اجتماعی

ارائه پروانه کار معتبر وتکمیل پرسشنامه و دریافت شماره تامین اجتماعی

ارائه درخواست کتبی وثبت آن در دبیر خانه شعبه

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر