دانلود فایل ضوابط آتش نشانی برای ساختمان مسکونی و اداری ppt

دانلود فایل ضوابط آتش نشانی برای ساختمان مسکونی و اداری ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل ضوابط آتش نشانی برای ساختمان مسکونی و اداری ppt

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس:مدیریت تشکیلات کارگاهی با موضوع: ضوابط آتش نشانی برای ساختمان مسکونی و اداری می باشد که با فرمت ppt در ۲۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

ضوابط آتش نشانی برای ساختمان مسکونی و اداری:

ضوابط و دستور العمل های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در مورد ایمنی ساختمان ها

جایگاه های سوخت از قبیل عرضه بنزین و گاز محل استقرا ر مخازن حداقل هفت متر فاصله از پـلاک هـای مجاور و معبر عمومی رعایت گردد و ابعاد پلاک جایگاه با توجه به این مورد در نظر گرفته شود.

عدم احداث ساختمان ها با کاربری: سینما، سالن اجتماعات، مدارس،مساجد و اماکن پرجمعیت از این قبیـل در مجاورت جایگاه های سوخت.

پلاک های مجاور در جایگاه های سوخت تا ارتفاع دو طبقه روی پیلوت بلامانع و به ازای هـر طبقـه افـزایش

ضوابط مربوط به مسیر و دستگاه پله اضطراری

حداکثر ارتفاع ساختمان ۳۰ متر یا ۹ طبقه روی پیلوت؛ دستگاه پله اصلی بعنوان دستگاه پله اضطراری مد نظر قرار گیرد، به نحوی که دستگاه پله از ایستگاه مشترک ورودی واحدها و آسانسور در طبقات کاملاً جداسازی گردد.

از ارتفاع بیش از ۳۰ متر یا بیشتر از ۹ طبقه روی پیلوت ضروری است دو دستگاه پله بنحـوی در نظـر گرفتـه شود که در طبقات به یکدیگر راه داشته باشند یکی از دستگاه پله ها با فاصله از دستگاه پلـه دیگـر و در ضـلع مجاـور فضای آزاد بوده و راه در ایزوله دود خود بسته شو مجهز گردد…

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر