دانلود پاورپوینت استفاده از رسانه ها برای تغییر فرهنگ ملتها

دانلود پاورپوینت استفاده از رسانه ها برای تغییر فرهنگ ملتها
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت استفاده از رسانه ها برای تغییر فرهنگ ملتها

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل تحقیق پاورپوینت درس اندیشه اسلامی ۱ با موضوع استفاده از رسانه ها برای تغییر فرهنگ ملتها می باشد که با فرمت ppt در ۲۸ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت استفاده از رسانه ها برای تغییر فرهنگ ملتها:

مقدمه :

با فراگیر شدن وسایل ارتباط جمعی و رونمایی از نسل جدید ابزارهای رسانه ای نظیر: ماهواره ها، اینترنت و فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، علاوه بر تسلط بر زندگی خصوصی و کانون های خانوادگی، گسترده شدن چتر اخبار و جهانی سازی فرهنگ غربی تحت عنوان لیبرال – دموکراسی، تمدن و فرهنگ کشورها و توده های مستقل را با چالش بسیار بزرگی مواجه کرده است. با آهنگ رشد سریع تکنولوژی و انفجار اطلاعات؛ سبک زندگی، اخلاق، معنویت و سنت ها و رسوم ملی و مذهبی دچار بحران شده و انسان بریده از خدا با افسارگسیختگی هرچه تمام تر در حال تاختن به سوی تمدن نوینی است که دست آورد آن چیزی جز تحیر و سرگشتگی نیست.

این تحولات و کشاکش بین معنویت و دنیاگرایی، اساس تحولات آینده بشر است چالشی که امروزه در درون کشورها و بین کشورهای مختلف نیز دیده می شود.

اهمیت رسانه های گروهی تا حدی است که در تقسیم بندی مراحل تاریخی تمدن بشر، به طور کامل لحاظ شده است. آلوین تافلر تمدن بشری را به سه مرحله تقسیم می کند که شامل: مرحله کشاورزی، مرحله صنعتی و مرحله فراصنعتی یا عصر ارتباطات و اطلاعات است. در عصر فراصنعتی، قدرت در دست کسانی است که شبکه های ارتباطی و اطلاعاتی را در اختیار خود دارند….

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر