دانلود پاورپوینت روانشناسی سیاسی در ۲۱ اسلاید قابل ویرایش

دانلود پاورپوینت روانشناسی سیاسی در ۲۱ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
350kb
نویسنده
9,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت روانشناسی سیاسی در ۲۱ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت روانشناسی سیاسی می باشد که با فرمت ppt در ۲۱ اسلاید قابل ویرایش با بهترین کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانشجویان و کاربران گرامی، محتوای این فایل پاورپوینت روانشناسی سیاسی می باشد که با فرمت ppt در ۲۱ اسلاید قابل ویرایش با بهترین کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع روانشناسی سیاسی،در قالب ppt و در ۲۱ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه
چند نظریه
روانشناسی چیست؟
گرایشهای مختلف روانشناسی
سیاست چیست؟
شکل گیری رفتار سیاسی
رفتار سیاسی بهینه
عوامل مؤثر در رفتارهای سیاسی بهینه
تصمیم های مهم وغیرمتمرکز و رفتار سیاسی
سطوح عمل سیاسی
ماهیت رفتار سیاسی
نگرش افراد نسبت به انسانها

محتوای اسلاید ۲

مقدمه:

روانشناسی علمی است که از دو تبار متأثر است از یکسو از روانشناسی و حوزه های مختلف آن و از سوی دیگر از علوم سیاسی و سیاستگذاران.علم سیاست که با روابط سیاسی انسانها سرو کار دارد نمی تواند اثرهای روانشناختی را نادیده بگیرد.

محتوای اسلاید ۱۱

رفتار سیاسی بهینه:

چگونگی شکل گیری یک “عمل سیاسی بهینه” در یک فرد گروه یا ملت به عوامل مختلفی بستگی دارد.در تبیین چگونگی شکل گیری یک عمل سیاسی بهینه باید چند نکته توجه کرد.

۱- اینکه کدام عمل سیاسی و کدام عمل غیر سیاسی است     

۲- رفتار سیاسی را می توان بر اساس فراوانی به رفتارهای سیاسی کم و زیاد تقسیم کرد.

۳- رفتارهای سیاسی منوط به برآوردن نیازهاست .

محتوای اسلاید ۲۰

نگرش افراد نسبت به انسانها

انسانها نگرش متفاوتی نسبت به سیاست در سازمان یا بطور کلی رفتارهای سیاسی دارند.برخی از افراد خود را از نظر سیاسی ساده می پندارند و سیاست را ناپسند می دانند.پاره ای از افراد نسبت به سیاست حساس هستند و برخی دیگر خود را از نظر سیاسی ساده می پندارندوسیاست را ناپسند می دانند.پاره ای از افراد نسبت به سیاست حساس هستند و برخی دیگر خود را غول سیاست می پندارند .آنچه حائز اهمیت است نگرش دیگران به اقدامهای سیاسی یک فرد است و استلزامهای حرفه ای،دوستی،اخلاقی تمایلات هر فرد.

مطالعه بیشتر