دانلود پاورپوینت شیمی محیط زیست Environmental Chemistry

دانلود پاورپوینت شیمی محیط زیست Environmental Chemistry
نوع فایل
ppt
حجم فایل
250kb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت شیمی محیط زیست Environmental Chemistry

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت شیمی محیط زیست Environmental Chemistry می باشد که با فرمت ppt در ۱۸ اسلاید قابل ویرایش با بهترین کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت شیمی محیط زیست Environmental Chemistry:

مقدمه :

جوامع بشری به منظور رفاه و تامین احتیاجات زندگی و رشد و توسعه صنعتی به ناچار استفاده از مواد و تولیدات صنعتی است لذا در این راستا و فرآیند تولیدات مواد و هر نوع کالای صنعتی و کشاورزی با موادی تماس حاصل می کند که ممکن است باعث ایجاد عوارض و بیماری های گوناگون گردد.

( toxicology ) تعریف سم شناسی :

علمی است که درباره ی شناسایی سموم مختلف ، خواص و اثرات آنها بر روی موجودات زنده و همچنین تجسس ، نمونه برداری و اندازه گیری آنها در محیط زیست و در بدن موجودات زنده و یا مرده بحث می کند.

تقسیم بندی سم شناسی :

پزشکی یا کلینیکی

غذایی و دارویی

محیطی

پرتویی

صنعتی

تعاریف زهر، دارو ،غذا :

-زهر یا سم ماده ای است که دارای منشاء گیاهی ، حیوانی و یا شیمیایی (آلی و معدنی) و از راه های گوناگون و یا از یک راه خاص وارد بدن شده که باعث اختلال و یا توقیف فعل و انفعالات بطور موقت یا دائم می نماید که به آن مسمومیت می گوییم .

-دارو ازماده یا موادی تشکیل یافته که در موارد خاص و به مقدار معینی از راه های مختلف وارد بدن شده و باعث پیشگیری و یا بهبود بیماریها می گردد ودر صورت مصرف غیر لازم و یا زیاد از حد مجاز و یا اشتباهی باعث مسمومیت می گردد .

-غذا موادی است که تامین کننده کالری و رشد و نمو ادامه زندگی را فراهم می آوردکه مصرف بیش از حد آن و یا آلودگی آن منجر به مسمومیت می گردد …

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر