دانلود جامع ترین پاورپوینت فوم در ۴۳ اسلاید قابل ویرایش

دانلود جامع ترین پاورپوینت فوم در ۴۳ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
نویسنده
8,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین پاورپوینت فوم در ۴۳ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت فوم می باشد که با فرمت ppt در ۴۳ اسلاید قابل ویرایش با بهترین کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین پاورپوینت فوم در ۴۳ اسلاید قابل ویرایش:

مقدمه

به منظور کا هش تحرک سیالات و دانسیته مواد و استحکام بهتر با تزریق یک فاز گازی در انها فوم میسازند که برا موارد مختلف در صنایع گوناگون به کار میرود.

پلیمرهای که در ساخت فوم استفاده میشود به طور کلی دو دسته گرما نرمو گرما سخت تقسیم می شود به این منظور بسته نوع پلیمر به کار رفته در فوم نحوه تولید انها متفاوت است انچه برای  فومهای مختلف اهمیت دارد نوع پلیمر وگازی است که در ان تزریق میشود.

موادی که از آنها فوم میسازند

پلی استایرن، پلی یورتان ، فنلیک،اوره فرمالدئیک ، پلی وینیل کلراید وینیل الکل –فرمالدئید ،موادی هستند که بسته به نوع کاربردشان از انها فوم میسازند

پلی استایرن انبساطی:

پلی استایرن EPS سفت و سخت و سخت، فوم سلول بسته است. این است که معمولا سفید و ساخته شده از دانه های پلی استایرن از پیش گسترش یافته است. آشنا استفاده می کند عبارتند از: ورق قالبگیری برای ساخت عایق بندی و بسته بندی مواد (بادام زمینی) برای ثبات شکننده قلم موجود در داخل جعبه است. ورق ها معمولا به عنوان پانل های سفت و سخت به کار میرود.

پلی استایرن سخت پلی استایرن اکسترود شده

پلی استایرن سفت و محکم پلاستیکی سخت است. آن استفاده می شود را به کارد و چنگال یکبار مصرف، دارندگان تلفن همراه و غیره.

فوم پلی استایرن اکسترودXPS از سلولهای بسته تشکیل شده است، ارائه می دهد  زبری سطح و سفتی بالاتر و رسانایی حرارتی کمتری برخوردار است. محدوده چگالی ۲۸-۴۵ kg/m3 است…

مطالعه بیشتر