دانلود فایل ورد روشهای تحقیق در علوم اجتماعی ارل ببی

دانلود فایل ورد روشهای تحقیق در علوم اجتماعی ارل ببی
نوع فایل
word
حجم فایل
18mb
نویسنده
دسته بندی
8,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل ورد روشهای تحقیق در علوم اجتماعی ارل ببی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل ورد روشهای تحقیق در علوم اجتماعی ارل ببی می باشد که با فرمت word _ قابل ویرایش با قابلیت سرچ و جستجو تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

روش تحقیق در علوم اجتماعی تالیف ارل ببی از جمله کتابهای کاربردی در زمینه روش تحقیق است که در بیشتر دانشکده های علوم اجتماعی تدریس می شود.

فصول فایل ورد روشهای تحقیق در علوم اجتماعی ارل ببی:

فصل چهارم:

طرح تحقیق

فصل پنجم:

مفهوم سازی، عملیاتی کردن، و سنجش

فصل ششم :

شاخصها، مقیاسها و گونه شناسیها

فصل هفتم :

منطق نمونه گیری

فصل هشتم :

آزمایشها

فصل نهم :

تحقیق پیمایشی

فصل یازدهم :

تحقیق بدون مزاحمت

فصل دوازدهم:

تحقیق ارزشیابی

مطرح کردن درست مسائل غالبا دشوارتر از جواب دادن به آنهاست. در واقع از سؤالی که به درستی در قالب الفاظ ریخته شده باشد، غالبا چنین بر می آید که خود، جواب آن را می دهد. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در فرایند بیان کردن و تفهیم مسئله ای برای یک نفر دیگر جواب آن را پیدا کرده باشید.
در بخش دوم با آنچه باید مشاهده شود سرو کار خواهید داشت، یعنی این بخش طرح سؤالهای علمی درست یا پی ریزی کاوش را بررسی می کند. بخش سوم برخی از روشهای مشخص مشاهده اجتماعی علمی را پی می گیرد.
فصل چهارم مبادی تحقیق را مورد توجه قرار می دهد. این فصل برخی از هدفهای کاوش، واحدهای تحلیل و نکات محوری در تحقیق اجتماعی علمی و دلایل درگیر شدن دانشوران را در طرحهای تحقیقاتی بررسی می کند.

فصل پنجم با مشخص کردن موضوع مطالعه سرو کار دارد – فرایندی که به آن «مفهوم سازی» می گویند. در این فصل به برخی از اصطلاحاتی که همگان به طور کاملا اتفاقی در زندگی روزمره خود به کار می بریم نظر می افکنیم – «تعصب»، آزادی خواهی»، شادی و… و… خواهیم دید که تا چه حد روشن کردن معنای واقعی این اصطلاحات برای اجرای تحقیق اهمیت دارد.

مطالعه بیشتر