دانلود فایل تشریح یک جلسه تمرین بر اساس هدف

دانلود فایل تشریح یک جلسه تمرین بر اساس هدف
نوع فایل
ppt
حجم فایل
36mb
نویسنده
8,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل تشریح یک جلسه تمرین بر اساس هدف

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت تشریح یک جلسه تمرین بر اساس هدف می باشد که با فرمت ppt با قابلیت ویرایش در ۱۷ اسلاید تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست پاورپوینت تشریح یک جلسه تمرین بر اساس هدف:

تشریح یک جلسه تمرین

انواع تمرینات

تمرینات اینتروال

تمرینات پلایومتریک

تمرینات ایستگاهی

تمرینات استقامتی

تمرینات با وزنه

تمرینات pnf

تمرینات فارتلک

تشریح یک جلسه تمرین

آمادگی جسمانی

اصول تقویت عضلات

ورزیدگی درآمادگی جسمانی

یک جلسه تمرین آمادگی جسمانی

منابع

تشریح یک جلسه تمرین

قبل از شروع تمرین

سطح آمادگی ورزشکار باید مورد ارزیابی قرار گیرد، چنانچه مشکل پزشکی وجود دارد، مربی باید آگاهی داشته باشد. در صورت بروز هرگونه درد شدید، تمرین باید قطع گردد. مربی باید از استانداردهای مکان تمرین جهت ایمن بودن ورزشکاران و ملزمات و تجهیزات ورزشی توجه داشته باشد.

شروع تمرین

فعالیت ورزشی چیزی فراتر از فعالیت معمول زندگی است و برای اینکه این انتقال و تغییر در تمرین به بهترین حالت و کارآئی صورت گیرد، بدن باید آمادگی جسمی و روانی کسب کند، متأسفانه دیده می‌شود ورزشکاری که دیر به تمرین می‌رسد، بلافاصله تمرین را با سایر ورزشکاران شروع می‌کند و فرصتی برای گرم کردن و ایجاد آمادگی به بدن نمی‌دهد. گرم کردن باعث افزایش ۵/۱ تا ۲ درجه سانتی‌گراد دمای عمومی بدن می‌شود.

در این حالت سرعت گردش خون بالا می‌رود و اکسیژن بیشتری وارد عضلات می‌شود و کارآئی دستگاه‌های مختلف بدن افزایش می‌یابد. مفاصل و عضلات و دستگاه‌های قلبی و عروقی بدن برای تمرینات شدیدتر آماده می‌شود.

مدت گرم کردن نباید کمتر از ۵ دقیقه باشد و مدت ۵ الی ۳۰ دقیقه زمانی است که باید به گرم کردن اختصاص یابد. عمده‌ترین نتیجه گرم کردن دو مسئله مهم است:

الف) بدن برای ورزش شدید آماده می‌شود.

ب) خطر صدمات ورزشی کمتر می‌شود، اجراء تمرینات کششی از پارگی عضلات جلوگیری می‌کند در واقع تمرینات کشتی در ابتدا و انتهاء هر جلسه تمرین الزامی است…

مطالعه بیشتر