دانلود فایل اصول عکاسی معماری داخلی ppt

دانلود فایل اصول عکاسی معماری داخلی ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
12mb
نویسنده
80,000 تومان 6,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل اصول عکاسی معماری داخلی ppt

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل پاورپوینت اصول عکاسی معماری داخلی می باشد که با فرمت ppt در ۱۹ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب پاورپوینت اصول عکاسی معماری داخلی ppt :

تمیز و مرتب و سازماندهی کردن صحنه

انتخاب زمان مناسب

تنظیم سطح دوربین و استفاده از سه پایه

استفاده از فلاش

برای عکس های اولترا واید از پانوراما استفاده کنید

سعی کنید از یک یا دو دیوار عکس بگیرید

از فیلتر پولاریزه استفاده کنید

تمیز و مرتب و سازماندهی کردن صحنه

چشم غیر مسلح در برابر درهم  ریختگی مصون است ، اما عکس ها همه جنبه های اتاق را ثبت می کند و عیب های آن را بزرگ می کند. اگر میخواهید فضا جذاب به نظر بیاید همه جا را تمیز و مرتب کنید.میزها را صاف کنید،مبل ها را تراز کنید و کنترل و کاغذها را از روی میز بردارید.تمیز کردن ممکن است ناخوشایند به نظر برسد اما از تایمی که بعدا قرار است صرف فتوشاپ کنید جلوگیری میکند.

انتخاب زمان مناسب

نور طبیعى مهم‌ترین عامل تاثیرگذار عکاسى از فضاهاى داخلى شناخته می‌شود. پس سعى کنید درساعاتی از روز که نور خورشید به اندازه کافى محیط را روشن می‌کند ( نور صبحگاهی تا قبل از ظهر یا هنگام غروب ) به‌سراغ عکاسى بروید.

همه‌ى چراغ‌های زرد محیط را خاموش کنید و پرده‌ها را کنار بزنید و اجازه دهید تا پرتوهاى طلایى آفتاب ، محیط شما را گرم و روشن کنند. خودتان با چند بار بازی با نور متوجه تفاوت کیفیت و درخشش رنگ‌ها خواهید شد.

تنظیم سطح دوربین و استفاده از سه پایه

سه پایه بخشی از عکاسی حرفه ای است که در هر شرایطی از لرزش دوربین جلوگیری می کند.
سه پایه کمک می کند کادر و پرسپکتیو فضای مقابل را با تسلط انتخاب و بهترین ترکیب بندی را انتخاب کنید.

یک خط صاف در نمای دکوراسیون را بعنوان مبنا انتخاب کنید و دوربین را نسبت به آن تراز کنید. تراز نبودن دوربین باعث می شود تمام خطوط عمودی و افقی تصویر کج ثبت شود و با اصلاح نرم افزاری این کجی بخشی از عکستان را از دست می دهید….

مطالعه بیشتر