دانلود جامع ترین فایل PDF دیکشنری تخصصی مهندسی شیمی

دانلود جامع ترین فایل PDF دیکشنری تخصصی مهندسی شیمی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین فایل PDF دیکشنری تخصصی مهندسی شیمی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل PDF دیکشنری تخصصی شیمی (واژه نامه تخصصی مهندسی شیمی) می باشد که با فرمت پی دی اف در ۹۷ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین فایل PDF دیکشنری تخصصی مهندسی شیمی شامل لغات تخصصی مطرح شده در کنکور کارشناسی ارشد ۱۰ سال اخیر و دروس اصلی مهندسی شیمی

این لغات قابل استفاده در:

  • کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی
  •  کنکور ارشد مهندسی بیوتکنولوژی
  • درس زبان تخصصی مهندسی شیمی

دیکشنری تخصصی شیمی

آشنایی با لغات تخصصی مهندسی شیمی برای هر دانشجوی مهندسی شیمی یک امر ضروریست. به خصوص اگر اهل تحقیق و پژوهش باشید این موضوع بیش از پیش اهمیت خواهد یافت! برای اینکه در فیلد کاری و تحقیقاتی خود بروز باشید نیاز دارید تا از منابع روز دنیا مطلع باشید و آن ها را مطالعه کنید. همان طور که می دانید این منابع بروز و کارآمد عمدتا به زبان انگلیسی هستند.

اگر به هنگام مطالعه مقالات تخصصی از ژورنال های مهندسی شیمی لغات تخصصی متداول را ندانید آن وقت مطالعه یک مقاله ممکن است بسیار وقت گیر و خسته کننده باشد؛ ولی اگر این مجموعه لغات تخصصی را بدانید عموما سرعت مطالعه و سطح درک متون برای شما بسیار آسان تر خواهد شد.

یکی دیگر از کاربردهای بارگیری فرهنگ لغت مهندسی شیمی با ترجمه فارسی این است که اگر می‌خواهید متون تخصصی را ترجمه کنید، داشتن چنین منبعی می‌تواند در انتخاب بهترین معنی هر کلمه مهندسی شیمی بسیار مؤثر باشد. این کمک می‌کند تا متن ترجمه شده تخصصی‌تر و بهتر درک شود.به همین منظور در این مطلب امکان دانلود دیکشنری مهندسی شیمی با ترجمه فارسی فراهم آمده است تا با استفاده از آن بتوانید به سادگی هر چه تمام تر وارد دنیای زبان تخصصی مهندسی شیمی شوید. برای دانلود دیکشنری مهندسی شیمی با ترجمه فارسی کافیست از بخش “افزودن به سبد خرید” اقدام به دانلود نمایید.

مطالعه بیشتر