دانلود پاورپـوینت مینیمال یا ساده‌گرایی در هنرهای تجسمی

دانلود پاورپـوینت مینیمال یا ساده‌گرایی در هنرهای تجسمی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
80,000 تومان 6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپـوینت مینیمال یا ساده‌گرایی در هنرهای تجسمی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پاورپـوینت مینیمال یا ساده‌گرایی در هنرهای تجسمی می باشد که با فرمت ppt در ۱۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپـوینت مینیمال یا ساده‌گرایی در هنرهای تجسمی:

محتوای اسلاید ۲

مینیمالیسم

ساده‌گرایی، ساده‌پسندی یا مینیمالیسم هنری است که اساس آثار و بیان خود را بر پایه سادگی بیان و روش‌های ساده و خالی از پیچیدگی معمول فلسفی و یا شبه فلسفی بنیان گذاشته‌است.

مینیمالیسم جنبشی در اشکال مختلف هنر، به ویژه در هنرهای تجسمی و موسیقی است، که در آن به افشای ماهیت یا هویت موضوع از طریق از بین بردن تمام اشکال، رنگها، فرمها و … غیر ضروری ویژگی ها یا مفاهیم است. مینیمالیسم هر طراحی و یا سبک است که در آن ساده ترین عناصر، مورد استفاده قرار گرفته اند برای رساندن حداکثر اثر مفهوم و حداکثر تاثیر گذاری.

محتوای اسلاید ۸

خش بعدی در اتاق خواب مینیمال پنجره‌ها، پرده اتاق خواب و نور آن است.

واضح است که در میان چشمه‌های نور، نور طبیعی در روز اولویت اصلی ما در ایده پردازی و طراحی است و پس از آن برای شب هنگام نیز نورهای فلت یا مسطح که غیر مستقیم و با بلاکرها به اتاق تابیده می‌شوند مد نظر ما هستند. بلاکر نوعی محافظ و فیلتر نور است که با تنظیم سطح تابشی نور لامپ‌ها باعث می‌شود یک نور ملایم و لطیف به فضای اتاق تابیده شود و روشنایی یکدست و یکنواختی را به ارمغان می‌آورد.

محتوای اسلاید ۱۴

با توجه به هر آنچه در این مقاله بیان شد نتیجه کلی همان شد که در ابتدا گفتیم. دکوراسیون مینیمال چیست؟ دکور و دکوراسیونی که در عین سادگی، زیبایی و استفاده از حداقلی‌ها، کارایی خود را حفظ کرده و حتی در مواردی کارایی بیشتری به ارمغان بیاورد. در این نتیجه کلی قواعد و اصول بر حفظ نظم در عین ساده سازی تاکید کرده و این اصول را به بخش‌های مختلف نیز تحمیل می‌کنند.

مطالعه بیشتر