دانلود جامع ترین فایل ۱۵۰۰ تست روانشناسی بالینی کنکور ارشد و دکتری

دانلود جامع ترین فایل ۱۵۰۰ تست روانشناسی بالینی کنکور ارشد و دکتری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
150,000 تومان 12,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین فایل ۱۵۰۰ تست روانشناسی بالینی کنکور ارشد و دکتری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل جزوه ۱۵۰۰ تست روانشناسی بالینی با حل تشریحی جامع می باشد که با فرمت پی دی اف در ۲۹۸ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین فایل ۱۵۰۰ تست روانشناسی بالینی کنکور ارشد و دکتری منبع مطالعاتی کامل برای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی بالینی

همیشه ماه‌ها و روزهای پایانی باقی مانده تا آزمون برای اکثر داوطلبان، حساس و پر استرس است و داوطلبان نیاز دارند که در این ایام به مرور دروس، جمع‌بندی، خواندن نکات مهم و تست زدن بپردازند تا با آمادگی و تسلط بیشتر و خیالی آسوده‌تر در جلسه آزمون حاضر شوند. اما جمع‌آوری کردن مطالب و نکات مهم و تست‌هایی که مفید و آزمونی باشند، نیازمند تخصص و مهارت زیادی هست و داوطلب باید در طی مطالعات خود آنقدر به تسلط برسد تا بتواند نکات و تست‌های مهم را از روی منابع اصلی یا کمک درسی تشخیص داده، آنها را استخراج و یادداشت و جمع‌آوری کند تا در ماه‌ها و روزهای آخر آنها را مرور کند.

مطالعه‌ی این فایل موجب ذخیره وقت و انرژی زیادی برای داوطلبانی که نیاز به مرور و جمع‌بندی مطالب دارند، خواهد شد. البته این فایل برای داوطلبانی که تاکنون به هر دلیلی فرصت مطالعه برای آمادگی آزمون نداشته‌اند نیز منبع بسیار مناسبی است که به سرعت به مرور نکات و تست‌های مهم بپردازند و بتوانند به آمادگی نسبی دست یابند.

مطالعه بیشتر