دانلود جزوه کتاب ترمودینامیک ون وایلن در قالب فایل pdf

دانلود جزوه کتاب ترمودینامیک ون وایلن در قالب فایل pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
130,000 تومان 9,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه کتاب ترمودینامیک ون وایلن در قالب فایل pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه کتاب ترمودینامیک ون وایلن در قالب فایل pdf شامل خلاصه فصول ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶ در قالب فایل pdf و در مجموع ۱۲۸ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست فصول:

فصل اول: مفاهیم اصلی و تعاریف ترمودینامیک

فصل دوم: خواص ماده خاص

فصل سوم: قانون اول ترمودینامیک و معادله انرژی

فصل چهارم:  تحلیل انرژی برای حجم کنترل

فصل ۵: قانون دوم ترمودینامیک

فصل ششم: آنتروپی

شرح مختصر:

درس ترمودینامیک از جمله مهم ترین دروس مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک محسوب می شود. ترمودینامیک ۱ و ۲ در مهندسی شیمی جز پر اهمیت ترین دروسی است که یک مهندس شیمی در طول دوره کارشناسی می گذراند. در بین کتب مرجع موجود، کتاب اصول ترمودینامیک ون وایلن یکی از منابع اصلی برای درس ترمودینامیک محسوب می شود. کتاب اصول ترمودینامیک (Fundamentals of Thermodynamics) نوشته زونتاگ، بورگناک و ون وایلن (Sonntag، Borgnakke و Van Wylen) می باشد که در ایران با نام ترمودینامیک ون وایلن (Van Wylen) شناخته می شود.

دانلود جزوه کتاب ترمودینامیک ون وایلن در قالب فایل pdf

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر