دانلود جزوه درسی انواع سلولهای بنیادی و کاربردهای آن

دانلود جزوه درسی انواع سلولهای بنیادی و کاربردهای آن
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درسی انواع سلولهای بنیادی و کاربردهای آن

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه درسی انواع سلولهای بنیادی و کاربردهای آن در قالب فایل pdf و در ۴۹ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود جزوه درسی انواع سلولهای بنیادی و کاربردهای آن

سلولهای بنیادی مزانشیمی به دلیل دارا بودن خاصیت خودنوزایی و توان تمایز به بافتهای اسکلتی، منبع مناسبی برای استفاده در برخی استراتژیهای سلول درمانی و ژن درمانی محسوب می شوند. کارایی این سلولها در درمان برخی از بیماریها به خوبی نشان داده شده است. همچنین تحقیقات پیشین انعطاف و شکل پذیری این سلولها را در تمایز به سلولهای عصبی، پوششی پوست، ریه، کبد، روده، کلیه و طحال به اثبات رسانده است.

با وجود اهمیت سلولهای مزانشیمی در سلول درمانی هنوز هم برخی از جنبه های زیست شناختی مانند ماهیت، منشاء تکوینی و عملکرد in vivo سلول ناشناخته است. از طرفی کم بودن تعداد آنها در بافتهای بدن و نیاز سلول درمانی به تعداد زیاد سلول، کشت و تکثیر سلول مزانشیمی در محیط آزمایشگاه را اجتناب پذیر کرده است. متاسفانه در سیستمهای فعلی کشت، تکثیر سلول مزانشیمی شدیدا به سرم گاوی وابسته بوده و این امر سبب شده استفاده از این سلولها برا

درمان بیماریهای انسان با خطر انتقال پاتوژنهای گاوی همراه باشد.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر