دانلود خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته

دانلود خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
70,000 تومان 5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته در قالب فایل pdf تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته

برقراری ارتباط موثر، اساس کار یک مشاور موفق است و مهم‌ترین دلیل موفقیت مشاوران، نحوه برقراری ارتباط و توجهی است که به مراجعان خود نشان می‌دهند. به‌ویژه این‌که هر مراجع مشکلات و ویژگی‌های خاص خود را دارد و لزوما با مراجع یا مراجعان دیگر قابل مقایسه نیست. تحقیقات گوناگون نشان می‌دهد که این موضوع که مشاور چه روشی را انتخاب کند، اهمیت چندانی ندارد، به شرط آن‌که رابطه میان مشاور و مراجع، مناسب ایجاد تغییرات درمانی باشد

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر