دانلود جزوه فلسفه حقوق استاد اسفندیاری

دانلود جزوه فلسفه حقوق استاد اسفندیاری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
70,000 تومان 5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه فلسفه حقوق استاد اسفندیاری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه فلسفه حقوق استاد اسفندیاری در قالب فایل pdf تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه فلسفه حقوق استاد اسفندیاری

سال قبل میلاد شناخته شده بود ارسطو یکی از فلاسفه یونانی قوانین عدالت را به دو ۵۰۰ قانون طبیعی از قسم طبیعی و وضعی یا قانونی تقسیم کرد.

عدالت طبیعی از سرشت طبع بشر گرفته می شود و در روم باستان حقوق طبیعی به معنی قانون طبیعی شناخته شده بود و شخصی به نام سیرون مقررات حقوق را نوشته، طبیعت را سرچشمه قواعد برای افراد انسان معرفی می کند که از طریق عقل قابل دستیابی است و این قواعد از ذات اقدس الهی نشأت می گیرد.حقانون راستین عقل صحیحی است که موافق طبیعت است و میان همه انبیا بشر منتشر شده است این قانون همیشگی و لایتغیر است که انسان را به انجام تکالیف خود دعوت می کند و از ارتکاب کارهای زشت باز می دارد این قانون هرگز بیهوده فرد درست کار را امر و نهی نمی کند.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

مطالعه بیشتر