خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته ۱ سید محمود موسوی شیری

خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته ۱ سید محمود موسوی شیری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
120,000 تومان 9,500 تومان

توضیحات فایل:

خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته ۱ سید محمود موسوی شیری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته ۱ سید محمود موسوی شیری در قالب فایل PDF و در ۳۶۶ صفحه اسلایدوار تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته ۱ سید محمود موسوی شیری

این کتاب با عنوان “کتاب تحلیلی حسابداری پیشرفته جلد اول نوشته سجاد سالاری ویژه دانشجویان رشته حسابداری می باشد. کتاب های دانشگاه پیام نور حسب مورد و با توجه به شرایط مختلف یک درس در یک چند رشته دانشگاهی ، به صورت کتاب درسی ، متن آزمایشگاهی ، فرادرسی و کمک درسی چاپ می شوند .کتاب های فرا درسی و کمک درسی به منظور غنی تر کردن منابع درسی دانشگاهی تهیه و بر روی لوح فشرده تکثیر می شوند و یا در وبگاه دانشگاه قرار می گیرند.

مباحث کتاب حسابداری پیشرفته ۱

  1. شعب
  2. حسابدار فروش اقتصادی
  3. شرکت های تضامنی
  4. کالای امانی
  5. تسعیر ارز
  6. گزارشگری مالی قسمت ها و میان دوره ای
  7. منابع

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر