دانلود جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert در قالب pdf

دانلود جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
5mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه راهنمای نرم افزار Design – Expert در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert در قالب pdf و در ۷۵ صفحه با کیفیت خوب تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert در قالب pdf

نرم‌افزار Design Expert ابزارهای قدرتمندی را برای ارائه یک آزمایش ایده آل و بهینه برای متغیرهای و پارامترها را فراهم می‌کند. در صورت تردید، آن را با محاسبات درون‌خطی و توانایی افزودن بلوک‌ها و نقاط مرکزی ، قوی‌تر می‌سازد. در Design Expert   به‌راحتی می‌توان پارامترهای معنادار را در صورت وجود مشاهده و چگونگی مدل‌سازی دقیق‌ترین نتایج را بررسی نمود. در فایل آموزشی زیر، ابتدا مفاهیم اولیه ، تعاریف طراحی آزمایشات، سپس محیط این نرم‌افزار شامل روش طراحی آزمایش و ورود داده‌ها، مرور و ارزیابی داده‌ها، آنالیز و تحلیل آماری متغیرها، بهینه‌سازی متغیرها، نحوه ذخیره و خروجی گرفتن از جداول و نمودارها توضیح داده می‌شوند.

در این جزوه کاربرد نرم افزار Design-Expert در روش سطح پاسخ را خواهیم اموخت .هدف از این طرح بهینه سازی فرآیند پاسخ می باشد. برای تمرین و آشنایی با نرم افزار بررسی یک مطالعه موردی شرایط ملموسی را ایجاد می نماید. مطالعه آموزشی در این بخش تولید یک ماده شیمیایی است که با دو پاسخ اصلی با حرف Y نشان داده شده است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر