دانلود جزوه انواع آتل و گچ گیری در قالب pdf

دانلود جزوه انواع آتل و گچ گیری در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه انواع آتل و گچ گیری در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه انواع آتل و گچ گیری در قالب pdf و در ۶۴ صفحه اسلایدوار تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه انواع آتل و گچ گیری در قالب pdf

وقتی عکس‌ برداری رادیولوژی و سایر آزمایش‌های تشخیصی برای درمان یا معالجهٔ مشکلات اسکلتی عضلانی انجام می‌شود، پزشک ممکن است ارتزهایی مانند آتل، گچ یا بریس‌ها را توصیه کند. در این مطلب با آتل و گچ گرفتن به شکل کامل آشنا شوید.

گچ و آتل

هنگام شکسته شدن استخوان و برای بهبود آن از گچ یا از آتل‌ استفاده می‌شود. همچنین می‌توان از آنها بعد از جراحی ارتوپدی استفاده کرد. گاهی اوقات از آتل‌بندی بلافاصله به دنبال صدمهٔ ناشی از تورم ناحیهٔ آسیب‌دیده استفاده می‌شود. پس از کاهش تورم، ممکن است یک گچ‌گیری کامل روی اندام مصدوم اعمال شود.

اگر ناحیه‌ٔ آسیب‌ دیده کمی متورم می‌شود، ممکن است نیاز باشد طی روند بهبود به جای گچ از آتل روی آن ناحیه استفاده شود و گچ در این شرایط کاربردی ندارد، چون با به کار بردن آتل ممکن است آزادی حرکتی بیشتری برای فرد صدمه‌ دیده فراهم شود.

آتل و آتل‌بندی

آتل‌ها وسایل ارتوپدی هستند که برای محافظت و حمایت از استخوان‌ها و مفاصل شکسته یا آسیب‌ دیده استفاده می‌شوند. آنها به بی‌حرکتی اندام مجروح کمک می‌کنند تا استخوان در جای خود قرار بگیرد تا به طور کامل بهبود یابد. آتل‌ها، همچنین به عنوان یک وسیله‌ٔ نیمه‌ گچ‌گیری شناخته می‌شوند و حمایت و محافظت کمتری را نسبت به گچ‌ها ارائه می‌دهند، اما استفاده سریع‌تر و آسان‌تری دارند. همچنین اگر تورم در دست یا پا افزایش یا کاهش یابد، می‌توان آن را به ‌راحتی سفت یا شل کرد.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر