دانلود جزوه نکات پرتکرار و نمونه سوالات کودکان ارشد پرستاری

دانلود جزوه نکات پرتکرار و نمونه سوالات کودکان ارشد پرستاری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه نکات پرتکرار و نمونه سوالات کودکان ارشد پرستاری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه نکات پرتکرار و نمونه سوالات کودکان ارشد پرستاری تهیه شده از کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری دکتر شوکتی و بانک سوالات پرستاری دکتر نوقابی در قالب فایل pdf و در ۴۶ صفحه تایپ شده و با کیفیت عالی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود جزوه نکات پرتکرار و نمونه سوالات کودکان ارشد پرستاری

رشته پرستاری کودکان شاخه ای از رشته پرستاری است که دانش آموختگان آن با کسب توانایی لازم به وضعیت سلامت و بیماری کودک کمک کرده و با بکارگیری اصول و اخلاق حرفه ای ، نیازهای بیولوژیکی، روانشناختی، اجتماعی و فرهنگی مددجو را در عرصه خدمات پرستاری کودکان شناسایی می کنند. منظور از کودک، مددجویان زیر ۱۸ سال است.

رشته پرستاری کودکان تا سال ۹۲ به عنوان گرایشی از رشته ارشد پرستاری مطرح بود و علاقه مندان صرفاً از طریق ورود به رشته پرستاری می توانستند وارد این رشته شوند، اما از کنکور ارشد ۹۲، این رشته به صورت مستقل در مجموعه رشته های ارشد علوم پزشکی به جذب دانشجو برای سال تحصیلی ۹۳-۹۲ پرداخته است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر