دانلود خلاصه کتاب مبانی راهنمایی و مشاوره دکتر شکوه نوابی نژاد

دانلود خلاصه کتاب مبانی راهنمایی و مشاوره دکتر شکوه نوابی نژاد
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
100,000 تومان 8,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب مبانی راهنمایی و مشاوره دکتر شکوه نوابی نژاد

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب مبانی راهنمایی و مشاوره نوشته دکتر شکوه نوابی نژاد ، دکتر عبدالله شفیع آبادی و دیگران شامل ۶ فصل می باشد که با فرمت pdf در ۱۱۲ صفحه اسلایدوار تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست فصول خلاصه کتاب مبانی راهنمایی و مشاوره دکتر شکوه نوابی نژاد:

فصل اول: تاریخچه راهنمایی و مشاوره در ایران و جهان

فصل دوم: راهنمایی و مشورت در اسلام

فصل سوم: اصول و مفاهیم راهنمایی و مشاوره

فصل چهارم: فنون و مهارتهای مشاوره

فصل پنجم: نظریه‌های مشاوره و روان‌درمانی

فصل ششم: راهنمایی و مشاوره گروهی

نگاهی مختصر بر کتاب:

کتاب مبانی راهنمایی و مشاوره حاصل کوشش جمعی هشت نفر از اساتید رشته مشاوره کشور است که در چهارده فصل نگارش یافته است. در این کتاب سعی شده است قلمرو و حوزه‌های اصلی رشته راهنمایی و مشاوره به مخاطبان معرفی شود. از جمله مباحث مطرح شده در این کتاب عبارت‌اند از:

مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره نو توانی، مشاوره سالمندی،‌ مشاوره گروهی، مشاوره خانواده، سنجش و آزمون در مشاوره، راهنمایی و مشاوره در اسلام و تاریچه راهنمایی در ایران و جهان. جامعیت، غنای علمی و توجه به ابعاد بومی، ارزشی و فرهنگی علم مشاوره در کشور را می‌توان از جمله ویژگیهای شاخص این کتاب دانست.

کتاب حاضر،‌برای دانشجویان رشته روان‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «روان‌شناسی مشاوره و راهنمایی» به ارزش ۳ واحد و همچنین برای دانشجویان رشته مشاوره و علوم تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی دروس «مبانی راهنمایی و مشاوره» و «مقدمات مشاوره و راهنمایی» هر کدام به ارزش ۲ واحد تدوین شده است.

مطالعه بیشتر