بهترین راه غلبه بر نگرانی ها و ناامیدی ها (پاورپوینت)

بهترین راه غلبه بر نگرانی ها و ناامیدی ها (پاورپوینت)
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل    

بهترین راه غلبه بر نگرانی ها و ناامیدی ها (پاورپوینت)

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت بهترین راه غلبه بر نگرانی ها و ناامیدی مشتمل بر ۳۸ اسلاید تهیه و تدوین و با کیفیت عالی آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از فصول ارائه شده در این فایل را مشاهده میکنید.

بهترین راه غلبه بر نگرانیها و نا امیدیها:

پژ مردگی، افسردگی، احساس عدم نشای، و دل مردگی، از پدیده های وحشتناک عصر ما است، نمی گوییم در گذشته اینها وجود نداشته ولی قدر مسلم ابعاد آن این چنین وسیع نبوده است. هلن کلر می‌گوید: اگر دنیا سراسر لذت و شادمانی بود ما هرگز شجاعت و صبوری را نمی‌آموختیم. ناامیدی برای ما ناخوشایند است؛ و دانستن راه هایی برای غلبه بر ناامیدی همیشه برای ما لازم و ضروری است. در اینجا تکنیک هایی را به شما معرفی می‌کنیم تا با استفاده از آنها بر ناامیدی خود پیروز شوید.

آلبرت انیشتن در آزمون ورودی دانشگاه مردود شد. والت دیزنی از نخستین شغل رسانه‌ای خود اخراج شد. مایکل جردن از تیم بسکتبال دبیرستانش حذف شد. آیا پیام این مثال‌ها را متوجه شدید؟

یک ضرب‌المثل بودایی می‌گوید: زیباترین گل‌های نیلوفر آبی در عمیق‌ترین و گل آلودترین لجن زارها می‌رویند. درست مثل اینکه شما تصور می‌کنید همه تیرگی‌ها و سختی‌ها ناخوشایندتان است.

همچون صدفی که دانه شنی مزاحم در پوسته آن راه می‌یابد شما هم به ناامیدی خود اجازه دهید

تا به مروارید تبدیل شود. اما مراقب باشید! پیش از آنکه شن وارد چشمانتان شود، مروارید را در چنگ خود بگیرید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر