کتاب ریاضیات مهندسی لادیس د.کوواک

کتاب ریاضیات مهندسی  لادیس د.کوواک
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
0 تومان

توضیحات فایل

کتاب ریاضیات مهندسی لادیس د.کوواک

برای حمایت از حقوق ناشرین لینک دانلود فایل حذف شده است.

دانش پژوهان گرامی و دانشجویان ارجمند ، در این قسمت فایل کتاب ریاضیات مهندسی تالیف لادیس د.کوواک ترجمه دکتر کرایه چیان و دکتر بزرگ نیا در ۴۸۲ صفحه با کیفیت عالی آماده دانلود شده است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

شرحی مختصر درباره کتاب:

این کتاب ترجمه فصل های ۴،۶،۷،۸،۹،۱۰ کتاب ریاضیات مهندسی پیشرفته تالیف لادیس د.کوواک است.کتاب اصلی شامل ۱۰ فصل میباشد که بر حسب ضرورت شش فصل فوق الذکر را انتخاب و آنها را از ۱تا ۶ شماره گذاری شده است. علت این انتخاب آن است که فصل های ذکر شده شامل موادی هستند که تحت عنوان درس ریاضیات مهندسی و درس جبر خطی در دانشکده های فنی مهندسی ایران تدریس میشود فصل چهارم این کتا ب ترجمه نشده است و دانشجویان ما آنها را در درسهای ریاضی عمومی و معادلات دیفرانسیل فرا میگیرند و این دروس را میتوان به عنوان پیش نیاز مطالب این کتا ب در نظر گرفت.

اگر چه مجموعه ی حاضر اساساً برای دانشجویان فنی و مهندسی تدوین شده است، ولی دانشجویان رشته های علوم پایه به ویژه دانشجویان رشته های ریاضی و فیزیک نیز می توانند از آن در درس های جبرخطی ، معادلات با مشتقات جزئی و توابع مختلط به خوبی بهره مند گردند.

به طور کلی پذیرفته شده است که طراحی کار اصلی یک مهندس است. طراحی مهندسی از طرح یک فرآیند قابل انعطاف تولید غذا تا طرح یک کارخانه تولید چرخ خیاطی ، رایو، و موتورهای الکتریکی را شامل می شود

 

مطالعه بیشتر