دانلود کتاب مبانی اقتصاد مهندسی (ارزیابی اقتصادی پروژه های صنعتی)

دانلود کتاب مبانی اقتصاد مهندسی (ارزیابی اقتصادی پروژه های صنعتی)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود کتاب مبانی اقتصاد مهندسی (ارزیابی اقتصادی پروژه های صنعتی)

در این پست فصل اول کتاب مبانی اقتصاد مهندسی (ارزیابی اقتصادی پروژه های صنعتی) مهندسی صنایع نوشته پرفسور لیلند بلنگ و آنتونی تارکوئین و ترجمه موسویان در فرمت pdf و در ۵۵ صفحه  آماده دانلود شده است،در زیر قستمهایی از شرح فایل را مشاهده مینمایید در صورت تمایل میتوانید این محصول را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

Related image

دانلود کتاب مبانی اقتصاد مهندسی:

کتاب مبانی اقتصاد مهندسی اصول و تکنیک های مختلف تحلیل اقتصادی را به صورت کاربردی و به زبانی ساده، برای تمام شاخه های مهندسی، تبیین و تشریح می نماید. این کتاب جهت ارائه در دوره های آموزشیِ کوتاه مدت و دوره های تحصیلیِ دانشگاهی به ویژه برای دانشجویان رشته های مهندسی عمران، برق، شیمی، پتروشیمی، مکانیک، صنایع، معدن، هسته ای،سیستم ها و هوافضا طراحی شده است. همچنین، می توان از این کتاب به عنوان یک منبع درسیمفید برای دانشجویان رشته های اقتصاد و مدیریت در ارائه درس ارزیابی طرح های اقتصادی نیز استفاده نمود.

هر فصل، شامل اهداف آموزشی، مثال های متعدد کاربردی، تشریح نحوه استفاده از نرم افزار اِکسل در تکنیک مطرح شده، و سؤالات طبقه بندی شده پایان فصل است، به طوری که این جلد از کتاب مجوعاً دارای ۸۰ مثال کاربردی حل شده و ۴۰۰ سؤال پایان فصل می باشد و این سؤالات شرایط بسیار مناسبی جهت آماده سازی دانشجویان و یادگیری علاقه مندان به مباحث مالی و اقتصادی، فراهم می آورد.

کتاب حاضر ترجمه چاپ اول کتاب مبانی اقتصاد مهندسی است که توسط اساتید برجسته اقتصاد مهندسی، پروفسور لیلَند بلَنک از دانشگاه A&M تگزاس و پروفسور آنتونی تارکوئین از دانشگاه تگزاس نگاشته شده و توسط انتشارات مَک گروهیل امریکا در سال ۲۰۰۸ منتشر شده است. این کتاب برای ارائه به کلیه دانشجویان رشته های مهندسی، اقتصاد و مدیریت در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی شده است. همچنین، این کتاب می تواند برای مدیران، تحلیلگران مالی و سایر دانشجویان علاقمند به مباحث مالی و اقتصادی نیز به عنوان یک منبع آموزشی و تحقیقاتی مناسب قابل استفاده باشد.

فهرست مطالب :

مقاهیم اساسی اقتصاد مهندسی

فاکتورها: زمان و بهره چگونه پول را تحت تاثیر خود قرار می دهند؟

نرخ بهره اسمی و نرخ بهره موثر

تحلیل ارزش حال

تحلیل ارزش سالیانه

تحلیل نرخ بازگشت

تحلیل نسبت فایده به هزینه و پروژه های بخش عمومی

تحلیل نقطه سربه سری تحلیل حساسیت و تحلیل دوره بازگشت

مسائل تستی

پیوست ها

مطالعه بیشتر