دانلود طرح تجاری استفاده از پرلیت در صنعت ریخته‌گری

دانلود طرح تجاری استفاده از پرلیت در صنعت ریخته‌گری
نوع فایل
WORD
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
2,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود طرح تجاری استفاده از پرلیت در صنعت ریخته‌گری

دانش پژوهان گرامی و دانشجویان ارجمند در این قسمت فایل طرح توجیهی و  تجاری استفاده از پرلیت در صنعت ریخته‌گری آماده دانلود شده است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

طرح توجیهی احداث واحد تولید پرلیت

دانلود طرح تجاری استفاده از پرلیت در صنعت ریخته‌گری

پروژه کارآفرینی

طرح تجاری استفاده از پرلیت در صنعت ریخته گری

خلاصه مدیریتی

تحلیل صنعت

دورنما و پیش بینی روند آینده صنعت

تحلیل رقیبان

بخش بندی بازار

پیش‌بینی صنعت

شرح فعالیت کارآفرینانه

طرح تولید

طرح بازار یابی

قیمت گذاری

ارزیابی ریسک

و …

محصول مورد بررسی در این طرح توجیهی پرلیت است که بشر از قرن سوم پیش از میلاد پرلیت را به عنوان یک شیشه آتش فشانی میشناخته است. نام پرلیت از لغت فرانسوی پرل به معنی مروارید مشتق شده است و کشف آنرا به یک دندان پزشک آمریکایی نسبت میدهند که حدود سال ۱۹۱۴ در هنگام آزمایش روی مینای دندان یک بیمار متوجه انبساط سنگ پرلیت در اثر گرما گردید و نیز گزارش شده است که مصادف با این امر یک زمین شناس به هنگام خاموش کردن آتش سوزی سواحل جزیره نیلوس در یونان با ریختن ماسه های…………..

لی بر روی آتش، متوجه شد که ماسه ها در اثر گرما متورم و منبسط شدهاند و بدین ترتیب فکر به کارگیری این سنگهای آتش فشانی در صنایع و مصارف مختلف به میان آمد.

ولی تا سال ۱۹۲۸ تنها مشخص شده بود که پرلیت به عنوان یک سنگ آتشفشانی در اثر گرما افزایش حجم پیدا میکند و هیچ کاربرد صنعتی نداشت تا اینکه آزمایشهایی بر روی پرلیت های موجود در کانسارهای نزدیک آریزونا در ایالت متحده آمریکا انجام گرفت و در نهایت تولید پرلیت برای مصارف صنعتی از سال ۱۹۴۶ آغاز گردید. پی جویی و اکتشافات پرلیت در ایران از سال ۱۳۵۵اغاز گردید و تا کنون ذخایر زیادی نیز کشف شده است. اولین ذخیره ای که توسط سازمان زمین شناسی کشف و مطالعه شده، ذخایر پرلیت سفید خانه در ناحیه میانه بوده است . در این طرح توجیهی کارشناسان مجرب، توجیه پذیری تولید این محصول را مورد بررسی قرارداده اند…………

 

مطالعه بیشتر