دانلود پروژه تحلیل استاتیکی مکانیزم لنگ لغزشی با روش خارج مرکزی

دانلود پروژه تحلیل استاتیکی مکانیزم لنگ لغزشی با روش خارج مرکزی
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پروژه تحلیل استاتیکی مکانیزم لنگ لغزشی با روش خارج مرکزی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل دانلود پروژه تحلیل استاتیکی مکانیزم لنگ لغزشی با روش خارج مرکزی آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پروژه تحلیل استاتیکی مکانیزم لنگ لغزشی با روش خارج مرکزی

 شرح مختصر:

در این گزارش سعی شده است به بررسی چگونگی حرکت مکانیزم‌های لغزنده لنگ پرداخته شود. ابتدا مقدمه‌ای بر اصول حرکت و کاربرد این مکانیزم در دستگاه‌های صنعتی و دستگاه‌هایی که به طور روزمره در زندگی از آنها اسفاده می‌‌شود عنوان شده‌ است. سپس چگونگی طراحی قطعات مختلف دستگاه در نرم‌افزار CATIA ، و چگونگی مدلسازی و دستورات به‌کار گرفته‌ شده در هر قطعه به‌ طور مفصل بحث می‌شود.

مکانیزم حرکت رفت‌ و‌ برگشتی ( Slider Crank ) یکی از مکانیزم‌های معمولی جهت تبدیل حرکت دورانی به حرکت رفت‌ و ‌برگشتی و برعکس می‌باشد.

این مجموعه همراه با فایل‌های کتیا و همچنین فایل‌های آنالیز آن می باشد.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر