دانلود فایل نقشه اتوکد کامل شهر مشهد

دانلود فایل نقشه اتوکد کامل شهر مشهد
نوع فایل
dwg
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل نقشه اتوکد کامل شهر مشهد

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل نقشه اتوکد کامل شهر مشهد را با کیفیت خوب در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. در زیر پیش نمایشی از محیط فایل را مشاهده مینمایید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود فایل نقشه اتوکد کامل شهر مشهد که داری حداکثر دقت ( در حد واحدهای ساختمانی) می باشد.

قابل ویرایش -مقیاس دقیق و قابل انجام محاسبات مختلف است.

تست شده در اتوکد ۲۰۱۷ و ۲۰۱۳

لازم به ذکر است حجم فایل اصلی ۲۱۵ مگ می‌باشد که برای راحتی در امر دانلود به صورت فشرده درآمده و حجم آن به ۶۹ مگابایت تقلیل پیدا کرده است.

مشهد:

کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است.این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۲۸ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران بعد از تهران است. براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ این شهر با ۳٬۰۰۱٬۱۸۴ تن جمعیت، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران است.

این شهر به واسطهٔ وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام  مذهب  شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است.

شهر مشهد در حوزهٔ رودخانهٔ کشف‌ رود و در دشت مشهد بین کوه‌های  هزار مسجد و بینالود گسترده شده‌است. بیشینهٔ ارتفاع شهر مشهد ۱۱۵۰ متر و کمینهٔ آن ۹۵۰ متر است. شهر مشهد دارای آب و هوای متغیر، اما معتدل و متمایل به سرد و خشک است و از تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های سرد و مرطوب برخوردار است.

بیشینهٔ درجه حرارت در تابستان‌ها ۴۳ درجه بالای صفر و کمینهٔ آن در زمستان‌ها ۲۳ درجه زیر صفر است. مشهد دارای ۱۳ منطقهٔ شهرداری است و شهردار آن، توسط شورای شهر ۲۵ نفره انتخاب می‌شود. این شهر دارای یک فرودگاه بین‌المللی، یک ایستگاه راه‌آهن و سه پایانه است که ارتباط آن با شهرهای دیگر را ممکن می‌سازد. حمل و نقل داخلی مشهد، توسط سامانهٔ تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی و قطار شهری انجام می‌شود.

مطالعه بیشتر