دانلود کاملترین فایل طرح تفصیلی کرج

دانلود کاملترین فایل طرح تفصیلی کرج
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود کاملترین فایل طرح تفصیلی کرج

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل طرح تفصیلی کرج در قالب pdf  آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

فایل طرح تفصیلی کرج (کاملترین طرح موجود در اینترنت)

کیفیت ابنیه – سطح اشتغال – سرانه ها – نما – کاربری…

به همراه تمامی فایل ها و متن های طرح

حجم فایل زیپ:۲۳۰ مگابایت

قابل استفاده برای مهندسین , دانشجو ها و استاد دانشگاه ها

شما همچنین میتوانید نقشه اتوکد کل کرج و نقشه Gis کرج را از این سایت دانلود نمائید.

معرفی شهر کرج:

کرج یکی از کلان‌شهرها ایران و همچنین مرکز استان البرز و مرکزشهرستان کرج است. کرج یک شهر کوهپایه‌ای در ایران است که در دامنهٔ رشته کوه‌های البرز و در بلندای ۱۳۰۰ متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد. جمعیت شهر کرج برپایه سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۱٬۵۹۲٬۴۹۲ تن است. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و هَمچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر است ، و همچنین بالاترین میزان رشد موالید یا زاد و ولد را به خود اختصاص داده است که به هَمه دلایل مُشخص گفته شده دولت نیز باید سرمایه گذاریهای بیشتر در بخشهای آموزشی علمی فرهنگی ورزشی و بهداشتی و زیر ساختهای شهری هَمچنین اشتغال زایی و مَحرومیت زدائی برنامه‌ریزی و به انجام برساند. این شهر در میان کلان‌ شهرهای ایران با رشد جمعیت سالانهٔ ۳/۱۴ درصد بالاترین رشد جمعیت را دارد

دانلود کاملترین فایل طرح تفصیلی کرج

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی، میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر