تخفیف ویژه فایل نقشه اتوکد شیراز بصورت کامل

تخفیف ویژه فایل نقشه اتوکد شیراز بصورت کامل
نوع فایل
dwg
حجم فایل
57 M
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

تخفیف ویژه فایل نقشه اتوکد شیراز بصورت کامل

کاربران و مهندسین گرامی، محصول مورد نظر شامل جدید ترین نقشه اتوکد کامل شهر شیراز می باشد که با فرمت dwg برای دانلود قرار داده شده است. تصویر پیش‌نمایش مربوط به همین محصول در محیط اتوکد می‌باشد.در صورت تمایل می توانید این محصول را از سایت خریداری و دانلود نمائید.

حجم فایل:۵۷ مگابایت

 

جدید ترین و کامل ترین نقشه اتوکد شهر شیراز

نقشه جدید شهر شیراز بصورت فایل اتوکد

نقشه اتوکد شهر شیراز – نقشه کامل dwg شهر شیراز

دانلود نقشه اتوکد طرح شهر شیراز

دانلود نقشه بسیار کاربردی اتوکد شهر شیراز

شامل تمامی لایه های طرح

تست شده و سالم با اتوکد ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶

شیراز

یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان فارس است. جمعیت شیراز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۷۱۲٬۷۴۵ تن بوده که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر به ۱٬۸۶۹٬۰۰۱ تن می‌رسد.

شیراز در بخش مرکزی استان فارس، در ارتفاع ۱۴۸۶ متری از سطح دریا و در منطقهٔ کوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوای معتدلی دارد. این شهر از سمت غرب بهکوه دراک، از سمت شمال به کوه‌های بمو، سبزپوشان، چهل‌مقام و باباکوهی (از رشته کوه‌های زاگرس) محدود شده‌است.

شیراز پس از تبریز (در سال ۱۲۸۷) و تهران (در سال ۱۲۸۹) سومین شهر ایران است که در سال ۱۲۹۶ خورشیدی، نهاد شهرداری در آن تأسیس گردید.شهرداری شیراز به ۱۱ منطقهٔ مستقل شهری تقسیم شده و جمعاً مساحتی بالغ بر ۲۴۰ کیلومتر مربع را شامل می‌شود.

نام شیراز در کتاب‌ها و اسناد تاریخی، تحت نام‌های مختلفی نظیر «تیرازیس»، «شیرازیس» و «شیراز» به ثبت رسیده‌است. محل اولیهٔ این شهر در محل قلعهٔ ابونصربوده‌است. شیراز در دوران بنی‌امیه به محل فعلی منتقل می‌شود و به بهای نابودیاصطخر – پایتخت قدیمی فارس – رونق می‌گیرد. این شهر در دوران صفاریان، بوییان وزندیان پایتخت ایران بوده‌است.

تخفیف ویژه فایل نقشه اتوکد شیراز بصورت کامل

مطالعه بیشتر